Понеділок, 20.05.2019, 11:33
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей

Увага! ЗНО – 2018

Реєстрація триватиме з 6 лютого до 19 березня, а тестування відбудуться з 22 травня до 23 червня

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» визначено, що для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних начальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результат ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

 

Департамент професійної освіти Міністерства освіти і науки України в листі від 22.09.2017 № 3-758 рекомендує розробити робочі навчальні плани на 2018-2019 навчальний рік з урахуванням необхідності завершення вивчення повного курсу загальної середньої освіти до травня поточного навчального року та пропонує скоригувати діючі робочі навчальні плани на 2017-2018 навчальний рік з метою забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання у визначений наказом термін.

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 


Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150 затверджено Календарний план підготовки та проведення у 2018 році пробного зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. (Презентація Херсонського РЦОЯО ПЗНО-2018).

 

9 листопада 2017 року на базі Миколаївського ОІППО представниками Херсонського РЦОЯО проведено семінар-нараду «Особливості проведення ДПА у формі ЗНО для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту» для керівників професійно-технічних, вищих навчальних закладів, заступників з навчальної роботи та відповідальних осіб з питань ЗНО в закладі. (Презентація Херсонського РЦОЯО ЗНО 2018 (ВНЗ+ПТНЗ) ).

 

Увага! На платформі Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України. Вони відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

 

Міністерство освіти і науки України в листі від 24.11.2017 №1/9-635 надає роз’яснення щодо порядку та особливостей упровадження зовнішнього незалежного оцінювання, як форми проходження державної підсумкової атестації у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у 2018 році, а саме:

  • групи з терміном навчання 2,5 та 3,5 роки, що здобули повну загальну середню освіту у 2018 році і їхній випуск буде здійснено до квітня 2018 року, здають ДПА у закладах професійної (професійнотехнічної) освіти;

  • групи з терміном навчання 2,5 та 3,5 роки, що будуть здобувати повну загальну середню освіту у 2019 році і їхній випуск буде здійснено до червня 2019 року, здають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Щоб взяти участь у ЗНО, спочатку потрібно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку. Вона є одним з обов’язкових документів для подальшої реєстрації.

Після створення картки майбутні учасники ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів. Учні, які проходять ДПА у формі ЗНО, подають такий комплект до закладу освіти, де навчаються. Решта осіб, які бажають пройти ЗНО, надсилають комплект самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Повний перелік документів, необхідних для реєстрації, а також докладні рекомендації розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».

ЗНО загальна середня освіта

Надрукувати

Ті, хто успішно пройде реєстрацію, отримають від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, що складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Для усіх інших – на адресу, вказану під час реєстрації.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На цій сторінці буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО». Він дає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний. Додаток можна завантажити за посиланням:

Google Play Market

Apple Appstore

Нагадуємо, що МОН та УЦОЯО підготували відповіді на найбільш поширені питання щодо ЗНО – вони розміщені за цим посиланням.

Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2019