Субота, 29.02.2020, 03:09
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОН ОДА від 03.01.2020 №03

[ Викачати з сервера (233.0 Kb) ]

11.01.2020, 16:20
Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році

Відповідно до підпункту 5 пункту 6 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21.06.2018 № 257-р (зі змінами), на підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, планів-графіків Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) (далі – ЦІППО) та Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України, з метою забезпечення підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області (далі – ЗП(ПТ)О) у 2020 році за кошти держбюджету у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ), план-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗП(ПТ)О у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти на 2020 рік за очно-дистанційною формою, поіменний список майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О, які підвищуватимуть кваліфікацію на базі навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням, визначених Міністерством освіти і науки України, у 2020 році (додатки 1, 2, 3).

2. Відрядити до м. Києва до Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ) (далі – ЦІППО) на навчання з відривом від виробництва за очно-дистанційною формою керівні кадри ЗП(ПТ)О за категоріями «Директори ЗП(ПТ)О», «Новопризначені директори ЗП(ПТ)О», «Заступники директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виробничої роботи», «Новопризначені заступники директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виробничої роботи», «Методисти ЗП(ПТ)О», «Заступники директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи», «Новопризначені заступники директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи» у терміни, зазначені в додатку 1.

3. Працівникам, які підвищуватимуть кваліфікацію на базі ЦІППО:

1) зареєструватися на курсах підвищення кваліфікації за 1 (один) тиждень до початку навчання на сайті ЦІППО у рубриці «Реєстрація слухачів курсів підвищення кваліфікації»;

2) прибути до ЦІППО у перший день роботи курсів, маючи при собі копію наказу про направлення на навчання, завірену в установленому порядку, посвідчення про відрядження (за потреби) та матеріали для написання випускної творчої роботи на одну з актуальних тем.

4. Директорам Миколаївського професійного промислового ліцею Гуревич Г. П., Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг Машкову О. В., Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Л. С., Маринівського професійного аграрного ліцею Косінчуку М. В., Єланецького професійного аграрного ліцею Кружковій Н. В., Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу Мокрицькій С. І. забезпечити умови для виконання майстрами виробничого навчання планів підвищення кваліфікації на базі навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням, визначених Міністерством освіти і науки України, та методичний супровід заступниками директорів ЗП(ПТ)О з навчально-методичної роботи (методистами) протягом усього періоду навчання, визначеного прямими договорами із закладами професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких функціонують навчально-практичні центри.

5. Директорам Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» Кокоші О. І., Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» Белоусовій Т. П., Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва Архипову С. В., Надбузького професійного аграрного ліцею Сторчаку А. В. забезпечити належні умови та сприяти Білоцерківському інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України у проведенні курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою.

6. Витрати на відрядження керівних та педагогічних кадрів, які направляються на курси підвищення кваліфікації, віднести за рахунок закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що відряджають.

7. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) погодити графік проведення навчання за очно-дистанційною формою у закладах професійної (професійно-технічної) освіти з Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України (додаток 2);

2) сприяти підвищенню кваліфікації майстрів виробничого навчання у навчально-практичних центрах за галузевим спрямуванням, визначених Міністерством освіти і науки України;

3) провести інструктивно-методичні наради з питань підвищення кваліфікації із заступниками директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-методичної роботи (методистами) як особами, відповідальними за зазначену роботу; систематично надавати методичну допомогу педагогічним працівникам у реалізації програм курсів підвищення кваліфікації;

4) постійно здійснювати моніторинг поетапного виконання навчальних планів та програм слухачами курсів з метою забезпечення виконання плану підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальника управління професійної (професійно-технічної), вищої освіти, науки та кадрового забезпечення Комісарову Л. О.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 34 | Завантажень: 1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020