Неділя, 27.05.2018, 12:57
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОНМ від 04.05.2016 № 03

[ Викачати з сервера (57.5Kb) ]

09.05.2016, 11:11

Про підсумки проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Лицювальник-плиточник»

Відповідно до підпункту 20 пункту 6 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.04.2016 № 154-р, листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2015 № 1/9-452 «Щодо організації Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у 2015/2016 навчальному році», наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 24.02.2016 № 92 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Лицювальник-плиточник», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 24 лютого 2016 року за номером 21/2359, із метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти 27 квітня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Лицювальник-плиточник» (далі – обласний конкурс).

В обласному конкурсі взяли участь чотири учні, які отримують первинну професійну підготовку з професії «Лицювальник-плиточник» (в інтеграції), посіли перше місце на училищному етапі та виявили бажання брати участь в обласному конкурсі.

Учасники виконали завдання теоретичного та практичного турів на достатньому рівні, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

Під час виконання тестових завдань в учнів виникли труднощі у виборі відповідей на запитання стосовно вимог діючих державних будівельних норм щодо якості лицювань та окремих технічних характеристик сучасних сухих розчинних сумішей.

Серед недоліків практичної частини: недостатні навички виконання розмічальних робіт, планування дільниці під укладання тротуарної плитки та поопераційного контролю якості.

Отримані дані є підставою для аналізу стану підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах, готовності учнів до майбутньої професійної діяльності.

На підставі рішення журі обласного конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призерами II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник» і нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, II, ІІІ ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Гуда Олега, учня Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»»;

дипломом IІ ступеня – Маригуна Василя, учня Державного навчального закладу «Баштанский професійний ліцей»;

дипломом IІІ ступеня – Кондрю Григорія, учня Вознесенського професійного ліцею.

2. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до обласного конкурсу Косінова Віктора Анатолійовича, майстра виробничого навчання Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»»

3. Відзначити ефективну роботу членів оргкомітету та журі обласного конкурсу.

4. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації колектив Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» за високий рівень організації й проведення обласного конкурсу та преміювати Шваба М.О., директора, в розмірі одного посадового окладу.

5. Директору Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» Швабу М.О. відзначити працівників навчального закладу, які були задіяні в організації та проведенні обласного конкурсу.

6. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до 05 травня 2016 року до відділу професійної освіти і тренінгів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України заявку на участь переможця обласного конкурсу в III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник»;

2) проаналізувати результати проведеного обласного конкурсу та розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів;

3) забезпечити належний методичний супровід підготовки учня Гуда Олега до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник».

7. Директору Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»» Стаднику І.В. відзначити педагогічних працівників, які підготували переможця обласного конкурсу.

8. Рекомендувати начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І:

1) забезпечити участь учня Гуда Олега у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник», що відбудеться 23-27 травня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона»;

2) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня;

3) витрати на проїзд учня, супроводжуючої особи та перекладача-дактилолога до м. Херсона та зворотній шлях, відрядження супроводжуючої особи та перекладача-дактилолога, харчування учня в дорозі віднести за рахунок Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»» та за рахунок інших коштів, незаборонених чинним законодавством.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Каськову Г.Л.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 152 | Завантажень: 12
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018