П`ятниця, 16.11.2018, 16:57
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Алевтина Вікторівна Клочкова
klo4kova.alevt1na@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОНМ від 15.05.2017 № 425

[ Викачати з сервера (64.5 Kb) ]

18.05.2017, 07:36

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії Маляр

Відповідно до пункту 2.1 розділу II Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого Міністерством юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, підпункту 20 пункту 6 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28 квітня 2016 року № 154-р, наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 15.03.2017 № 198 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії Маляр», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 21 березня 2017 року за номером 112/2693, із метою вдосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти 11 травня 2017 року на базі Миколаївського професійного ліцею проведено II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії Маляр (далі – конкурс).

У конкурсі взяли участь чотири учні професійно-технічних навчальних закладів області, які отримують первинну професійну підготовку з професії Маляр, посіли перше місце на першому етапі та виявили бажання брати участь у конкурсі.

Учасники виконали завдання теоретичного та практичного турів на достатньому рівні, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

При виконанні тестових завдань теоретичного туру в учнів виникли труднощі під час відповіді на запитання щодо окремих властивостей фарбових сумішей та умов їх використання.

У ході виконання завдань практичного туру виявлені такі недоліки: недостатній рівень сформованих навичок учасників конкурсу з виконання розмічальних робіт, нераціональне використання шпаклювальної суміші, недотримання естетики оздоблювальних робіт і культури праці, недотримання правил користування засобами індивідуального захисту.

Отримані дані є підставою для аналізу стану підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах області, готовності учнів до майбутньої професійної діяльності.

На підставі рішення журі конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призером II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії Маляр й нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I та II ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Павліхіна Андрія, учня Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище № 4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»»;

дипломом II ступеня – Уроду Валерія, учня Миколаївського професійного ліцею.

2. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до конкурсу Суддю Марину Миколаївну, майстра виробничого навчання Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище № 4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»».

3. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації колектив Миколаївського професійного ліцею за високий рівень організації й проведення конкурсу.

4. Преміювати в межах затвердженого фонду оплати праці на 2017 рік Пустякова О. М., в. о. директора Миколаївського професійного ліцею, за високий рівень організації й проведення II етапу конкурсу в розмірі одного посадового окладу.

5. В. о. директора Миколаївського професійного ліцею Пустякову О. М. рекомендувати відзначити працівників навчального закладу, які були задіяні в організації та проведенні конкурсу.

6. Директору Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне-училище № 4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»» Полянському К. В.:

1) рекомендувати відзначити педагогічних працівників навчального закладу, які підготували переможця II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії Маляр;

2) забезпечити участь учня Павліхіна Андрія у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії Маляр, що проводитиметься з 29 травня по 02 червня 2017 року на базі Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова;

3) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня.

7. Рекомендувати начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г. І.:

1) направити Павліхіна Андрія, учня Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище № 4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»», та супроводжуючу особу до м. Львова для участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії Маляр, що проводитиметься з 29 травня по 02 червня 2017 року;

2) витрати на проїзд учня та супроводжуючої особи до міста Львова та на зворотній шлях, відрядження супроводжуючої особи, харчування учня в дорозі віднести за рахунок Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище № 4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»».

8. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до 15 травня 2017 року до відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України звіт про проведення ІІ етапу та заявку на участь у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії Маляр;

2) проаналізувати результати проведеного конкурсу і розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів;

3) забезпечити належний методичний супровід підготовки учня Павліхіна Андрія до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії Маляр.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 112 | Завантажень: 16
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018