Субота, 29.02.2020, 02:58
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОНМ від 15.06.2017 № 505

[ Викачати з сервера (67.5 Kb) ]

22.06.2017, 19:52

Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області

Відповідно до підпункту 13 пункту 6 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28 квітня 2016 року № 154-р, на виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 02.02.2017 № 60 «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 10 лютого 2017 року за номером 45/2626, з метою розвитку творчості педагогічних працівників, виявлення позитивного досвіду, комплексної оцінки стану та удосконалення навчально-методичного й інформаційного забезпечення та матеріально-технічної бази професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за державними стандартами професійно-технічної освіти протягом березня-травня 2017 року проведено обласний огляд-конкурс на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області (далі – Конкурс).

У Конкурсі взяли участь 29 педагогічних працівників з двадцяти професійно-технічних навчальних закладів області, у яких здійснюється відповідна професійна підготовка.

Конкурс проводився у два етапи. За результатами проведення І (заочного) етапу до участі в ІІ (очному) етапі допущені всього 14 (чотирнадцять) учасників, з них за номінаціями:

«Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій сільськогосподарського профілю» – 5 (п’ять);

«Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професійно- професій сільськогосподарського профілю» – 3 (три);

«Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій легкої промисловості» – 1 (один);

«Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій легкої промисловості» – 3 (три);

«Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій сфери послуг» – 2 (два).

Членами журі відмічено активну участь професійно-технічних навчальних закладів області у Конкурсі.

В цілому всі надані матеріали виконані з урахуванням вимог, зазначених у Положенні про Конкурс, та надані в зазначені терміни.

Результати Конкурсу показали, що у професійно-технічних навчальних закладах значна увага приділяється осучасненню змісту навчальних предметів професійно-теоретичної підготовки, зокрема, лабораторно-практичних робіт, та виробничого навчання; зміцненню, вдосконаленню та оновленню навчально-методичного й інформаційного забезпечення, матеріально-технічної бази відповідно до державних стандартів професійно-технічної освіти з професій.

Відзначено оригінальність колекцій методичних розробок кращих уроків та систематизацію комплексно-методичного забезпечення навчального предмета, виробничого навчання таких педагогів: Гордієнко К. С., майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»; Матяша І. В., викладача Єланецького професійного аграрного ліцею; Ємченко Н. О., викладача Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»; Гринник Т. І., майстра виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею; Шаповало М. О., викладача, Мазілкіну О. С., майстра виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею; Удовенко Л. В., майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», – що свідчить про методичний підхід при плануванні роботи лабораторії, майстерні.

Заслуговують на увагу конкурсні матеріали Богомаз С. І., Донченко Л. Т., майстрів виробничого навчання Професійно-технічного училища №42, Врубеля С. О., майстра виробничого навчання Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного ліцею, Місаренко Л. В., майстра виробничого навчання Миколаївського професійного промислового ліцею, у яких прослідковується систематизація дидактичних засобів навчання.

Серед недоліків слід зазначити такі: паспорт комплексно-методичного забезпечення лабораторії, майстерні не відповідає вимогам до його ведення; дидактичні засоби навчання не систематизовані; до паспорту не внесені презентації, відео матеріали, відсутня перспектива у поповненні дидактичного забезпечення та матеріально-технічної бази лабораторії, майстерні; дидактичні засоби навчання, зазначені у формах 3, 4 Паспорта КМЗ, не співпадають; плани роботи навчальних лабораторій, майстерень складені без врахування їх розвитку.

Журі зазначило, що педагогічним працівникам слід більше уваги приділяти впровадженню сучасних педагогічних та виробничих технологій в освітній процес. Потребує оновлення матеріально-технічна база лабораторій, майстерень.

Отримані дані є підставою для глибокого аналізу та визначення перспективних напрямків роботи адміністрації та педагогічного колективу професійно-технічних навчальних закладів щодо забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників; рівня готовності педагогічних працівників до впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій у навчально-виробничий процес, використання інформаційно-комунікаційних технологій; осучаснення комплексно-методичного та дидактичного забезпечення професійно-теоретичної та практичної підготовок з професій.

На підставі рішення журі обласного конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями й призерами обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області й нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації І, ІІ, ІІІ ступеня таких відповідальних осіб за навчальну лабораторію, майстерню професійно-технічних навчальних закладів області в номінаціях:

1) «Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій сільськогосподарського профілю»:

дипломом І ступеня – Матяша І. В., викладача Єланецького професійного аграрного ліцею (навчальна лабораторія «Трактори» з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва);

дипломом ІІ ступеня – Шаповало М. О., викладача, Мазілкіна О. С., майстра виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею (навчальна лабораторія «Сільськогосподарські машини» з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва);

дипломом ІІІ ступеня – Богомаз С. І., Донченко Л. Т., майстрів виробничого навчання Професійно-технічного училища №42 (навчальна лабораторія «Плодоовочівництво» з професії Плодоовочівник).

2) «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю»:

дипломом І ступеня – Форманчука С. В., майстра виробничого навчання Новодеського професійного аграрного ліцею (навчальна майстерня «Слюсарна»);

дипломом ІІ ступеня – Врубеля С. О., майстра виробничого навчання філії Маринівського професійного аграрного ліцею (навчальна майстерня «Слюсарна»);

дипломом ІІІ ступеня – Мусата А. А., майстра виробничого навчання Новодеського професійного аграрного ліцею (навчальна майстерня «Пункт технічного обслуговування»).

3) «Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій легкої промисловості»:

дипломом І ступеня – Ємченко Н. О., викладача Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (навчальна лабораторія «Обладнання» з професії Кравець).

4) «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій легкої промисловості»:

дипломом І ступеня – Удовенко Л. В., майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (навчальна майстерня «Швейна» з професії Кравець);

дипломом ІІ ступеня – Гринник Т. І., майстра виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею (навчальна майстерня «Швейна» з професії Швачка);

дипломом ІІІ ступеня – Місаренко Л. В., майстра виробничого навчання Миколаївського професійного промислового ліцею (навчальна майстерня «Шевська» з професії Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття).

5) «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій сфери послуг»:

дипломом І ступеня – Гордієнко К. С., майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (навчальна майстерня «Перукарів» з професії Перукар);

дипломом ІІ ступеня – Кумпан Г. В., майстра виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею сфери послуг (навчальна майстерня «Перукарів» з професії Перукар).

2. Нагородити дипломами департаменту освіти і науки облдержадміністрації всіх учасників обласного огляду-конкурсу.

3. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації за якісне та ефективне забезпечення організаційно-методичного супроводу участі педагогічних працівників в обласному огляді-конкурсі таких працівників:

Миронову Ірину Олександрівну, заступника директора з методичної роботи Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»;

Жеванову Валентину Миколаївну, методиста Новодеського професійного аграрного ліцею;

Андреєву Валентину Іванівну, методиста Врадіїської філії Маринівського професійного аграрного ліцею;

Бабаєву Ірину Вікторівну, заступника директора з навчально-виробничої роботи Вознесенського професійного аграрного ліцею.

4. Керівникам професійно-технічних навчальних закладів області:

4.1 Проаналізувати результати участі педагогічних працівників в Конкурсі, розглянути на педагогічній раді, засіданнях методичних комісій відповідного профілю.

4.2 Вжити заходів щодо приведення навчально-методичних документів з планування навчально-виробничого процесу у відповідність до вимог їх ведення.

4.3 Сприяти підвищенню професійної компетентності педагогічних працівників, їх творчій праці; застосуванню в навчально-виробничому процесі сучасних виробничих технологій, техніки, обладнання тощо; використанню інформаційно-комунікаційних технологій.

5. Рекомендувати керівникам професійно-технічних навчальних закладів області відзначити педагогічних працівників, які стали переможцями Конкурсу.

6. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н.В. (за узгодженням):

6.1 Проаналізувати результати проведеного Конкурсу, розглянути й обговорити зміст конкурсних матеріалів на чергових засіданнях обласних методичних секцій (об’єднань).

6.2 Забезпечити узагальнення конкурсних матеріалів, їх публікацію в журналі «Професіонал» та розміщення на веб-сайті Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області з метою поширення кращого педагогічного досвіду.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 206 | Завантажень: 6
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020