Субота, 29.02.2020, 02:00
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОНМ від 26.04.2016 № 399

[ Викачати з сервера (51.0 Kb) ]

27.04.2016, 21:58

Про підсумки проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Кравець»

Відповідно до підпункту 20 пункту 6 Положення про департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 07.05.2013 № 136-р, наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2016 №377 «Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році» та наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 05.02.2016 № 50 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Кравець», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 10 лютого 2016 року за номером 11/2342, з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти 30 березня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Кравець» (далі – обласний конкурс).

У зв’язку з тим, що на момент проведення Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець» (рівень кваліфікації – 4-й розряд) підготовка з названої професії та рівня кваліфікації здійснювалася лише у Державному навчальному закладі «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», в обласному конкурсі взяли участь 2 (два) учасники з числа учнів випускних груп навчального закладу, які отримують первинну професійну підготовку з професії «Кравець», пройшли поетапну атестацію на 3-й розряд та виявили бажання брати участь в обласному конкурсі.

Учасники виконали завдання теоретичного та практичного турів на достатньому рівні, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

Разом з тим, вказано й на певні недоліки. Зокрема, при виконанні завдань теоретичного туру учні зазнали труднощів при визначенні параметрів обробки верхніх сорочок та обробки жіночих жакетів; допустили помилки при встановленні послідовності обробки верхнього зрізу брюк.

Серед зауважень щодо виконання практичного завдання: нерівність ширини оздоблювальної строчки, неспівпадання по бічним строчкам вшивання рукавів, різна ширина оздоблювальної строчки; недотримання технічних умов при обробці низу куртки, неуважність при вивченні технічних умов.

Отримані дані є підставою для аналізу стану підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах, їх готовності до майбутньої професійної діяльності.

На підставі рішення журі обласного конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призером II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець» і нагородити дипломами департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації I, II ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Чабан Валерію, ученицю Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»;

дипломом II ступеня – Щіпську Надію, ученицю Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну».

2. Нагородити грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учениці до обласного конкурсу Вольгушину Ірину Олександрівну, майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну».

3. Нагородити грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації колектив Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (директор Белоусова Т.П.).

4. Заступнику директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Каськовій Г. Л. порушити клопотання перед управлінням освіти Миколаївської міської ради щодо преміювання директора Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» Белоусової Т. П.

5. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н.В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до відділу професійної освіти і тренінгів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України звіт про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»;

2) проаналізувати результати проведеного обласного конкурсу та розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів.

6. Директору Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» Белоусовій Т. П. відзначити педагогічних працівників, які підготували переможця обласного конкурсу.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації Каськову Г.Л.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 260 | Завантажень: 10
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020