Субота, 29.02.2020, 08:54
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Червень » 14 » У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити
12:02
У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити

Ці слова Сократа цілком можна вважати лейтмотивом навчально-практичної конференції обласного центру по роботі зі здібною молоддю професійно-технічних навчальних закладів, яка відбулася протягом 08-09 червня 2016 року на базі ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей Миколаївської області.

Молодь – це той потенціал держави, який буде визначати шляхи розвитку науки, техніки, економіки. Тому з великою зацікавленістю сприймали присутні проект «Моделювання», що презентував учень Вищого професійнго училища № 21 міста Миколаєва Ратор Еміль. Даний проект представляє декілька робіт створених в графічному редакторі Blender. Учні моделювали об’єкти різними способами, застосовували модифікатори, текстури, зв’язки, команди. Про застосування 3D-графіки при констуюванні об’єктів та моделей для модернізації продукту в економічних умовах розказав Раташнюк Віктор, учень ДНЗ «Вище професійне училище № 7». Він також поділився досвідом користування та продажу створеної продукції.

Втілення досягнень науки та техніки демонстрували проекти Дудніченко Анастасії «Створення плакатів за інноваційними технологіями» (Надбузький професійний аграрний ліцей), Нестеренка Дмитра «Діюча модель електрокопіювальної ручки Томаса Едісона» (Миколаївський професійний промисловий ліцей). А ще Дмитро подарував присутнім власний відеокліп «Моя Україна», де використав авторські вірші.

Прикладне значення наук хімії, біології, математики застосовано у проектах «Вплив термічної обробки на вміст вітаміну С в продуктах харчування» Орлової Анастасії, учениці Миколаївського професійного промислового ліцею, та «Математика у білому халаті» Залєвської Вікторії, учениці Снігурівського професійного ліцею.

Також учасники конференції вносили раціоналізаторські пропозиції. Саме такими були проекти учнів Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг Серьогіна Олександра та Євтухова Ігоря «Макет гальмівної системи автомобіля «Ланос» із сигналізатором аварійного стану», учня ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей» Маркетова Сергія «Ручний електроінструмент», учня Братського професійно-технічного училища № 17 Форостенка Владислава «Компресор для аерографа».

Наші учні прагнуть сягнути вершин професійної майстерності. І перші кроки у досягненні цієї мрії роблять ще у навчальному закладі. Про це свідчать проекти учнів Арбузинського професійного аграрного ліцею Примакової Іванни «Майстер-клас з оформлення 3D-желе» та Левченка Валентина «Майстер-клас з карвінгу», учениці Миколаївського професійного ліцею Нурулаєвої Аліни «Настінний живопис», учениці Казанківського професійного аграрного ліцею Бондаренко Маргарити «Салати одвічні й сучасні. Салат по-казанківськи «Обоянь».

Молодь опікується також глобальними сучасними проблемами. Учні ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» Волохова Надія та Бойко Богдан запропонували створити екоферму, що зможе акумулювати енергію сонця і вітру, здійснювати кондиціонування житлових приміщень за рахунок випаровування вологи, використовувати відходи і дощову вологу для добрива та поливу рослин, а головне, повністю забезпечувати жителів екологічно чистими продуктами харчування. Бузинський Олександр, учень Вознесенського професійного ліцею, демонстрував сучасні джерела світла та пристрої економії електроенергії за рахунок автоматичного керування освітлення як зовні, так і всередині приміщення житлових та промислових будівель. Використовувати енергію сонця для обігріву приміщень можливо за допомогою теплового конвектора, що змоделював Музика Денис, учень Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Екологічну безпеку Північного Причорномор’я вивчали учні Єланецького професійного аграрного ліцею. Іванов Владислав розповів про екологічний стан заповідника «Єланецький степ», його перспективи. А Чобану Олена, учениця Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного ліцею, підвела підсумки дослідження демографічної ситуації у Врадіївському районі, що дозволило виявити причини та наслідки зміни демографічної ситуації в Україні, дало змогу оцінити демографічний стан району.

Учень Вищого професійного училища суднобудування міста Миколаєва Ярошенко Володимир презентував Інтернет-квест – англомовний проект «Творчий та життєвий шлях У. Шекспіра». Учні демонстрували уривок з твору «Ромео і Джульєтта».

Цікавий краєзнавчий проект про життя та творчість Миколи Вінграновського «Я обізвався серцем в світ…» продемонстрували Гусєйнов Арастон та Козубов Владислав, учні Миколаївського професійного суднобудівного ліцею. Результатом роботи став створений відеофільм, який може бути використаний на уроках української літератури, у позаурочній роботі.

На виставці були представлені і мистецькі проекти. Тичук Ірина, учениця Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, популяризувала топіарне мистецтво у проекті «Шматочок щастя». Історію виникнення вишивки, технології та види вишивання, схеми вишивання, вироби з бісеру та вишивки ним презентували Дукман Наталія, учениця Маринівського професійного аграрного ліцею, Ботнар Лариса, учениця Кривоозерського професійного аграрного ліцею, Дудник Оксана, учениця професійно-технічного училища № 42.

Категорія: Обласні заходи з учнями | Переглядів: 583 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/2
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020