Неділя, 21.04.2019, 15:23
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Алевтина Вікторівна Клочкова
klo4kova.alevt1na@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Лютий » 21 » Ділилися досвідом педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області
13:45
Ділилися досвідом педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області

З метою вдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення змісту роботи, інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів і майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) області, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності 20 лютого 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею проведені обласні педагогічні читання «Організація освітньої діяльності педагога – передумова забезпечення якості освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти», у яких взяли участь близько 100 осіб з двадцяти восьми ЗП(ПТ)О Миколаївської області.

Пленарне засідання відкрили Комісарова Людмила Олексіївна, к. пед. н., доцент, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення, Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, та Матвійчук Олександр Анатолійович, директор Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, акцентувавши увагу на одному з головних завдань викладачів та майстрів виробничого навчання – безпосередніх організаторів освітнього процесу – якісній підготовці майбутніх фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, та забезпечення умов для реалізації завдань системи професійної (професійно-технічної) освіти.

Продовжив пленарне засідання Запорожченко Максим Володимирович, методист лабораторії інформаційно-комунікаційних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який ознайомив присутніх із поняттям «медіаграмотність» сучасної людини та надав рекомендації, як не стати жертвою інформаційних маніпуляцій. Доповідь, цікава, насичена корисною інформацією не тільки для педагога, а й для пересічних громадян – користувачів Інтернету, викликала інтерес учасників заходу. Користуючись нагодою, висловлюємо подяку директору МОІППО Шуляру Василю Івановичу за співпрацю й допомогу!

У рамках обласних читань організовано спільну роботу педагогічних працівників, які атестуються на обласному рівні, та заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів ЗП(ПТ)О в таких секціях:

- предметів суспільно-гуманітарного напрямку;

- предметів природничо-математичного циклу;

- професій легкої промисловості, сфери послуг та викладачів предметів «Фізична культура» та «Охорона праці»;

- електротехнічних професій, зварювального напрямку, з професій будівельного профілю та сфери інформатизації, інформування й телекомунікації;

- професій громадського харчування, ресторанного сервісу, бухгалтерського обліку та з професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу.

Кожний учасник в процесі обміну досвідом орієнтувався на зміст методичної проблеми, над вирішенням якої працює освітній заклад, і представив власний підхід до навчальної діяльності відповідно до свого кредо в роботі. Виступи супроводжувалися візуальною демонстрацією (мультимедійний проектор, комп’ютер, схематичні роздаткові матеріали з узагальнення власних виступів).

Усі присутні мали змогу ознайомитися з напрацюваннями педагогічних працівників ЗП(ПТ)О у ході виставки науково та навчально-методичної літератури з теми: «Продуктивна освітня діяльність через створення системи неперервної педагогічної освіти», сформованої ЗП(ПТ)О.

Підведення підсумків обласних педагогічних читань констатувало, що у ЗП(ПТ)О ведуться дослідження з питань впровадження нових технологій, форм та методів професійної підготовки учнів. Подібні заходи дають можливість обміну думками, планами, що сприяє поширенню нових ідей, перспективного досвіду в освітній діяльності серед педагогів ЗП(ПТ)О області.

Учасники відзначили цінність та актуальність отриманої інформації й висловили бажання частіше проводити подібні заходи.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює щиру подяку адміністрації Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, зокрема, директору Матвійчуку Олександру Анатолійовичу, заступникам директора Захаровій Тетяні Миколаївні та Олійник Майї Василівні, методисту Автенюк Інні Олександрівні, педагогічному колективу закладу за теплу зустріч, надану допомогу в організації й проведенні обласного заходу!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 99 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2019