Субота, 29.02.2020, 08:43
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Березень » 24 » Дуальна освіта як вимога часу
16:30
Дуальна освіта як вимога часу

21 березня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва проведене засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області (далі – ЗП(ПТ)О), що надають освітні послуги з підготовки кваліфікованих робітників професій громадського харчування та ресторанного сервісу, з теми «Впровадження сучасних методів та інноваційних технологій навчання – важливий фактор підвищення якості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників. Дуальна освіта як вимога часу».

З привітальним словом до присутніх звернувся директор Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Глазачев Юрій Борисович, який ознайомив учасників засідання з перспективами розвитку освітнього закладу, презентував досягнення педагогічного колективу; побажав плідної праці та нових успіхів у професійній діяльності.

Директор НМЦ ПТО Шаповалова Наталія Віталіївна ознайомила зі змінами та нововведеннями в системі професійно (професійно-технічної) освіти; звернула увагу учасників секції на затвердження Міністерством освіти і науки України протягом лютого-березня 2019 року 37-ми нових стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, розроблених на основі компетентнісного підходу, що впроваджуватимуться в освітній процес з 01 вересня 2019 року.

Методист НМЦ ПТО Клочкова Алевтина Вікторівна акцентувала увагу присутніх на методологічних відмінностях класичних державних стандартів професійно-технічної освіти з робітничих професій та стандартів професійно (професійно-технічної) освіти, розроблених на основі компетентнісного підходу.

З метою обміну досвідом висвітлено такі питання: «Впровадження сучасних засобів навчання, проектів та технологій з метою підвищення та вдосконалення навчально-виховного процесу» (Пастушенко Світлана Станіславівна, викладач Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва), «Розвиток професійної майстерності педагога як важлива складова підвищення якості підготовки майбутніх кваліфікованих робітників» (Старикова Алла Іванівна, майстер виробничого навчання Миколаївського професійного промислового ліцею), «Співпраця закладу професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями як форма розвитку соціального партнерства (з досвіду роботи Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг щодо впровадження елементів дуальної форми навчання на прикладі професії Кухар) (Кордіна Оксана Миколаївна, старший майстер Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг).

З метою реалізації практичної складової заходу проведені майстер-класи з приготування м’ясного фондю «Бургіньон» (Гой Катерина Леонтіївна, майстер виробничого навчання Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва) та приготування коктейлів «Глінтвейн», «Космополітен» (Мокрицька Лариса Володимирівна, Щербакова Оксана Олександрівна, майстри виробничого навчання Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва).

З метою якісної підготовки до II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії Кухар члени секції обговорили основні питання щодо підготовки до змагань.

По завершенні засідання учасники відзначили, що отримана інформація є корисною для використання у професійній діяльності, та висловили слова щирої вдячності адміністрації, педагогічному колективу Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва за гостинність і сприяння у роботі, до яких приєднується й Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 186 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 1.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020