Субота, 29.02.2020, 08:28
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Червень » 14 » Готовність до застосування нових освітянських ідей демонструють методисти ЗП(ПТ)О Миколаївщини
11:13
Готовність до застосування нових освітянських ідей демонструють методисти ЗП(ПТ)О Миколаївщини

11 червня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею проведений семінар заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області (далі – ЗП(ПТ)О) з навчально-методичної роботи, методистів «Освіта для сталого розвитку».

Директор ліцею Василь Українець розповів про роль керівника закладу освіти у створенні ефективної системи удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників. Наталія Шаповалова, директор НМЦ ПТО у Миколаївській області, запропонувала до обговорення шляхи управління, мотивації та підтримки професійного розвитку педагогічних працівників ЗП(ПТ)О за методологією Туринського процесу.

До участі в семінарі долучилася Людмила Комісарова, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення, яка відзначила роль методичної служби ЗП(ПТ)О у становленні молодого фахівця та професійному зростанні педагога.

Швидкі темпи розвитку інформаційних комунікаційних технологій і зміна системи освіти вимагають створення нових інноваційних технологій навчання. Такою технологією нині може бути квест. Педагогічні працівники Новоодеського професійного аграрного ліцею, а саме: Віра Красовська, методист, Ольга Резніченко, викладач англійської мови, Ірина Юріна, викладач професійно-теоретичної підготовки з професії Оператор комп’ютерного набору, поділилися досвідом застосування квестів на уроках та в позаурочний час. Під час обговорення учасники семінару зауважили, що методика застосування квестів є сучасною та перспективною, має ряд переваг, заслуговує на широке впровадження в освітній процес.

Присутніх особливо зацікавила методика підготовки та проведення веб-квесту «Освіта для сталого розвитку», яку запропонувала для практичного відпрацювання методист Новоодеського професійного аграрного ліцею Віра Красовська. Присутні із задоволенням працювали у шести групах за такими напрямами: 1. Шлях до сталого розвитку. 2. Держава Україна та сталий розвиток. 3. Сталий розвиток: Біосфера.. 4. Сталий розвиток: Суспільство. 5. Сталий розвиток: Економіка. 6. Сталий розвиток – нова економіка.

Робота передбачала відбір значимої інформації із запропонованих Інтернет-ресурсів і представлення її у вигляді слайд-шоу. Обговорення результатів роботи над веб-квестом проведено у вигляді конференції, де методисти мали можливість продемонструвати свої практичні доробки, додати власні коментарі щодо вирішення проблем сталого розвитку в державі, регіоні, в окремому закладі освіти, в житті кожної окремої людини. Учасники заходу зробили загальний висновок, що позитивні зміни є результатом маленьких дій звичайних людей, і кожному треба долучитись до цієї важливої справи вже сьогодні.

Методист ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» Грищенко Сергій провів майстер-клас «Систематизація комплексного методичного забезпечення з використанням програми OneNote». Учасники заходу самостійно із використанням методичних рекомендацій та покрокової інструкції створювали комплект навчально-програмної документації з предмета «Інформатика».

Присутні відзначили цінність та актуальність отриманої інформації, теплу й невимушену атмосферу, в якій проходив захід; висловили подяку адміністрації та педагогічному колективу Новоодеського професійного аграрного ліцею за високий рівень підготовки обласного семінару.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області приєднується до слів учасників семінару й щиро дякує директору ліцею Василю Михайловичу Українцю та колективу Новоодеського професійного аграрного ліцею за сприяння в організації й проведенні заходу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 142 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 3.0/2
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020