Субота, 29.02.2020, 08:45
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Квітень » 24 » Конкурс кондитерського мистецтва
10:11
Конкурс кондитерського мистецтва

З метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти 20 квітня 2017 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Миколаївського професійного промислового ліцею пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії Кондитер (далі – конкурс).

У конкурсі взяли участь переможці І етапу з 10 навчальних закладів області. Їх вітали Галина Петрівна Гуревич, директор Миколаївського професійного промислового ліцею, Наталія Віталіївна Шаповалова, директор НМЦ ПТО у Миколаївській області, Ольга Анатоліївна Окунєва, головний спеціаліст відділу координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Теоретичні завдання конкурсу передбачали перевірку професійно-теоретичних знань з предметів «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства», «Гігієна та санітарія виробництва», «Устаткування підприємств харчування», «Охорона праці», «Організація виробництва та обслуговування» шляхом виконання тестових завдань на комп’ютері.

Практичне завдання полягало у виконанні роботи, що відповідає вимогам 3-го кваліфікаційного розряду з професії Кондитер та передбачало приготування кондитерського виробу за наданою технологічною карткою, а саме: торту (круглої форми, діаметром 24 см) з готового бісквітного напівфабрикату просоченого сиропом (звичайний), прошарованого кремом масляним «Шарлот» горіховий та оздобленого елементами з кондитерських вершків та шоколадної глазурі (коричневої) за тематикою обраною учасником.

Конкурсанти строго дотримувалися технологічного процесу та креативно підійшли до оформлення торту відповідно до обраної теми.

Оцінювало учасників конкурсу компетентне журі, до складу якого увійшли роботодавці та викладачі технологічних дисциплін вищих навчальних закладів, а саме: Кобец Д. А., технолог виробництва кондитерського цеху «Кориця» приватного підприємства «Митрофанова М. В.», Андросова С. В., завідуюча виробництвом кондитерського цеху «Novus» ТОВ «Союз Ритей Д», Данцев М. Ю., соціальний підприємець, власник підприємства «Студія шоколаду Пан-Шоколатьє», Кінаш Н. О., викладач технологічних дисциплін Миколаївського коледжу бізнесу і права Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Яковенко В. А., викладач-методист технологічних дисциплін Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

На підставі рішення журі визначено переможця й призерів та нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І, ІІ, III ступенів:

дипломом I ступеня – Баклан Тетяну Володимирівну, ученицю Миколаївського професійного промислового ліцею;

дипломом II ступеня – Большенкову Яну Анатоліївну, ученицю Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу; Кутіну Анастасію Олександрівну, ученицю Надбузького професійного аграрного ліцею;

дипломом III ступеня – Куприненко Марію Павлівну, ученицю Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг.

Всі конкурсанти нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за участь у ІІ етапі конкурсу та отримали подарунковий сертифікат на майстер-клас з виготовлення шоколадних виробів від шоколатьє Данцева Миколи Юрійовича.

Також учасників конкурсу вітала Красножон Вікторія Сергіївна, менеджер по роботі з персоналом торгової марки «Кориця». Вона нагородила переможця Баклан Тетяну грошовою премією, а приз глядацьких симпатій дістався Большенковій Яні.

Нагороджено грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Трощенко Олену Павлівну, майстра виробничого навчання Миколаївського професійного промислового ліцею, за високий рівень підготовки учениці до обласного конкурсу.

За високий рівень організації та проведення конкурсу відзначено колектив Миколаївського професійного промислового ліцею (директор Гуревич Г. П.) та нагороджено грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Переможець обласного конкурсу захищатиме Миколаївську область на заключному III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії Кондитер, який відбудеться 16-19 травня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

Організаційний комітет, конкурсанти щиро вдячні незалежному журі за об’єктивність оцінювання та колективу Миколаївського професійного промислового ліцею за створення умов і позитивної атмосфери конкурсу.

Переглядів: 476 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/2
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020