Субота, 29.02.2020, 08:44
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Листопад » 10 » «Майбутнє має бути закладене в сьогоденні. Це називається планом. Без нього ніщо у світі не може бути хорошим»
16:43
«Майбутнє має бути закладене в сьогоденні. Це називається планом. Без нього ніщо у світі не може бути хорошим»

Під таким гаслом 09 листопада 2016 року на базі Миколаївського професійного промислового ліцею пройшов семінар заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів області з навчально-виховної роботи «Система планування виховної роботи професійно-технічного навчального закладу, здійснення контролю за її станом».

Присутніх вітали учні ліцею та заступник директора з навчально-виховної роботи Тулейбич Тетяна Володимирівна. Вони презентували навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку, професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів.

Плідної роботи учасникам семінару побажали Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, та Дубасюк Лариса Петрівна, головний спеціаліст відділу науки, координації вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Іванова Любов Святославівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, наголосила на необхідності саме системної організації планування виховної роботи закладу, підкресливши, що вона має відображати не певну кількість спеціально вигаданих заходів, а бути способом життя колективу.

Про актуальні проблеми побудови виховної системи професійно-технічного навчального закладу як оптимального простору життєтворчості особистості та визначення пріоритетних задач і підходів розповіла Тулейбич Тетяна Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського професійного промислового ліцею.

Найбільш успішними формами та методами організації процесу виховання, що застосовують педагоги Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу у своїй роботі, поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи цього закладу Ярощук Ірина Леонідівна.

Олійник Майя Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, та Телешова Ірина Вікторівна, практичний психолог Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу, презентували просвітницьку програму «Від мрії до реальності», що проходить апробацію у шести професійно-технічних навчальних закладах області. Основною метою програми є сприяння успішній адаптації учнів у професії, підготовці їх до пошуку роботи на ринку праці, розв’язанню ними проблем працевлаштування та зайнятості.

Учасники семінару обмінялися думками щодо питань планування виховної роботи професійно-технічного навчального закладу, обговорили основні ланки виховної роботи у навчальному закладі. Про спільну роботу Єланецького професійного ліцею з державними і громадськими організаціями щодо становлення особистості учня розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи цього закладу Гордієнко Надія Павлівна. З роботою учнівського самоврядування Миколаївського професійного ліцею сфери послуг ознайомила Гусак Алла Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Господарі закладу презентували експозицію «Героям слава!», яку було створено з метою вшанування подвигу героїв Небесної Сотні, мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу; виставку учнівських поробок «Барви України» до Дня української писемності та мови.

Козичева Валентина Михайлівна, викладач зарубіжної літератури Миколаївського професійного промислового ліцею, разом з учнями провели літературний альманах «З любов’ю до людей і слова». Виховний захід присвячувався нашому земляку письменнику-шістдесятнику, режисеру, актору, сценаристу та поету Миколі Степановичу Вінграновському, 80-річчя від дня народження якого святкують цими днями.

Організатори та учасники семінару висловлюють слова щирої вдячності адміністрації, педагогам, учнівському колективу Миколаївського професійного промислового ліцею за гостинність та створення позитивної атмосфери.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 544 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 3.7/3
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020