Субота, 29.02.2020, 07:06
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Лютий » 15 » Навчаємо керівні кадри
15:39
Навчаємо керівні кадри

14 лютого 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова проведене засідання «Школи молодого фахівця» для новопризначених заступників директорів з навчально-виробничої, навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.

У ході роботи з категорією «Новопризначені заступники директорів з навчально-методичної роботи та методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області» обговорене питання щодо необхідності дотримання нормативно-правового забезпечення при організації навчально-методичної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та презентовано орієнтовний перелік документів та матеріалів, що зберігаються у методичному кабінеті (Анжеліка Севостьянова, заступник директора з навчально-методичної роботи Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова).

Красовська Віра, методист Новоодеського професійного аграрного ліцею, ознайомила присутніх з етапами роботи над єдиною проблемною темою закладу освіти та особливостями вибору форм методичної роботи за результатами діагностики. Всі методисти обмінялися досвідом роботи з даної проблеми «Я роблю так».

Методист Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг Тетяна Мосієнко презентувала плани робіт всіх форм методичної роботи, надала рекомендації щодо сучасних підходів до організації методичної роботи у закладі професійної (професійно-технічної) освіти.

Дячковська Людмила, методист НМЦ ПТО у Миколаївській області, акцентувала увагу присутніх на проблемах планування, підготовки та проведення педагогічних рад, надала методичні рекомендації щодо планування системи заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності під час атестації педагогічних працівників, звернула увагу присутніх на дотримання вимог щодо ведення журналів обліку теоретичного навчання.

З метою підкріплення теоретичного підґрунтя практичною складовою для учасників засідання організовано роботу в групах «Підготовка рішення педагогічної ради» та практичну роботу «Єдині вимоги до ведення ділової документації у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

З метою сприяння розвитку творчого потенціалу та креативності педагогів, підвищення їх психологічної культури проведено міні-тренінг «Пізнай себе». Практичний психолог Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова Людмила Русецька створила позитивну атмосферу в групі, ознайомила учасників з правилами проведення тренінгу.

Присутні активно співпрацювали при виконанні вправ «Внутрішній промінь», «Сприйняття життя», «Розмова зі зміною позицій, демонстрували креативність мислення, вміння співпрацювати у малих групах при виконанні вправи на зняття стресу «Капітошка».

Учасники засідання з категорії «Новопризначені заступники директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти області» опрацювали вимоги до впровадження стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу та рекомендації щодо розроблення робочих навчальних планів (Наталія Шаповалова, директор НМЦ ПТО у Миколаївській області).

Валентина Лагутіна, методист НМЦ ПТО у Миколаївській області, зосередила увагу присутніх на нормативно-правовому забезпеченні освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, надала практичні поради щодо складання розкладу занять.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Казанківського професійного аграрного ліцею Тетяна Кваша поділилася «родзинками» власного досвіду роботи на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи.

Звернула увагу молодих колег на вимоги до ведення журналів теоретичного та виробничого навчання, методику перевірки журналів з урахуванням аналізу виконання навчальних планів і програм з предметів Тетяна Сєдова, заступник директора з навчально-виробничої роботи Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова.

Новопризначені заступники директорів з навчально-виробничої роботи взяли участь у практикумі щодо розроблення робочого навчального плану та розкладу занять.

З метою реалізації зворотного зв’язку для учасників засідання проведено рефлексію, яка є підставою для оцінювання результативності проведеного заходу та інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності, подальшого планування роботи Школи.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області виносить подяку директору Олексію Йосиповичу Лисейку, адміністрації та педагогічному колективу Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова за допомогу в організації й проведенні Школи молодого фахівця, створену творчу і теплу атмосферу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 186 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 3.0/2
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020