Субота, 29.02.2020, 03:02
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Лютий » 23 » Педагоги – перукарі вивчали сучасні виробничі технології бренду «Matrix»
08:52
Педагоги – перукарі вивчали сучасні виробничі технології бренду «Matrix»

20 лютого 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» проведене засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій «Перукар (перукар-модельєр), візажист»; «Манікюрник», «Педикюрник», «Фотограф (фотороботи)» професійно-технічних навчальних закладів області «Методичний супровід впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів при підготовці кваліфікованих робітників сфери послуг».

Відкрили засідання та привітали учасників заходу Белоусова Т.П., директор ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» та Лагутіна В.В., методист НМЦ ПТО у Миколаївській області.

Педагоги обговорили особливості впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів при підготовці кваліфікованих робітників сфери послуг та ролі комплексного підходу в цьому процесі.

Балашова Н.В., голова обласної методичної секції, викладач ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», поділилася досвідом впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес при підготовці кваліфікованих робітників сфери послуг (на прикладі демонстрації напрямків моди 2017 року у фарбуванні волосся) та застосування різних сучасних методів фарбування волосся професійними засобами бренду «Matrix».

Платонова Інна, регіональний тренер бренда «Matrix», та Шевченко Ольга, технолог бренда «Matrix», ознайомили присутніх з особливостями бренду «Matrix», сучасними виробничими технологіями, застосування яких позиціонує бренд.

Гичка Л.І., Бєлоусова С.М., Балашова Н.В., майстри виробничого навчання, викладачі ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», виконали фарбування волосся різними методами із застосуванням професійних засобів бренду «Matrix» та надали алгоритм дій при створенні фарбуючої суміші (у формі майстер-класу).

Учасники заходу мали змогу ознайомитися, власноруч практично застосувати косметику бренду на моделях та порівняти продукцію з іншими брендами (колекцію відтінків, дію оксидів на волосся, бустери та підсилювачі кольору).

За результатами проведеної роботи представники бренду «Matrix» видали сертифікати всім учасникам заходу.

З метою своєчасного реагування на зміни та нововведення в системі професійно-технічної освіти Лагутіна В.В., методист НМЦ ПТО у Миколаївській області, та члени творчої групи проаналізували результати проведеної роботи й обговорили шляхи вирішення проблемних питань, що виникли у ході розробки пропозицій щодо оновлення та розроблення державного стандарту професійно-технічної освіти нового покоління з професії Перукар (перукар-модельєр).

Бариндорф С.Г., директор приватного підприємства Салон краси «Едем», презентувала присутнім шляхи формування регіональної системи підготовки й підвищення кваліфікації викладачів для якісної підготовки фахівців, внесла пропозиції щодо коригування змісту освітніх програм (на прикладі розробки державного стандарту професійно-технічної освіти на компетентнісній основі з професії Перукар (перукар-модельєр)).

З метою реалізації зворотного зв’язку учасники секції взяли участь у засіданні «круглого столу» з проблеми «Розробка та оновлення державного стандарту професійно-технічної освіти на основі модульно-компетентнісного підходу з професії Перукар (перукар-модельєр)».

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області та учасники засідання виносять подяку адміністрації й колективу Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» за організацію й проведення заходу, створену творчу й затишну атмосферу, а представникам бренду «Matrix» – за надану інформацію та забезпечення заходу представницькою продукцією!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 395 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020