Субота, 29.02.2020, 08:47
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Квітень » 25 » Про роботу з емоційними станами педагогічного колективу та учнів говорили працівники психологічної служби ЗП(ПТ)О Миколаївської області
17:02
Про роботу з емоційними станами педагогічного колективу та учнів говорили працівники психологічної служби ЗП(ПТ)О Миколаївської області

18 квітня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Надбузького професійного аграрного ліцею (далі – Надбузький ПАЛ) проведено семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області (далі – ЗП(ПТ)О) «Робота практичного психолога та соціального педагога закладу з емоційними станами педагогічного колективу та учнів. Способи самовідновлення».

Вітальним словом семінар відкрила заступник директора освітнього закладу Веремеєнко Юлія Андріївна, яка ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виховного процесу в ліцеї, історією, традиціями та основними напрямками роботи закладу, побажала учасникам плідної праці, успіхів, натхнення у професійній діяльності.

Методист НМЦ ПТО у Миколаївській області Клочкова Алевтина Вікторівна звернула увагу присутніх на роль інноваційних технологій формування у педагогічних працівників закладу компетентностей щодо збереження психологічного здоров’я. Зробила акцент на загальних оцінках вітчизняних фахівців педагогічної діяльності, яка характеризується наявністю багатьох стресогенних та психотравмуючих факторів, що здатні вливати на загальне самопочуття особистості.

Практичний психолог Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Якубовська Ірина Анатоліївна ознайомила колег з досвідом роботи щодо способів та прийомів формування позитивного психологічного мікроклімату в учнівському та педагогічному колективах. Зазначила, що в умовах упровадження нових освітніх стандартів питання «формування позитивного психологічного мікроклімату» стає особливо актуальним, оскільки емоційний фон під час освітнього процесу здатен або посилювати інноваційні та інтерактивні підходи до викладення нового матеріалу, або зведе всі зусилля педагогів нанівець. Нагадала присутнім про важливість упровадження в освітній процес тренінгів з командоутворення як ефективного методу навчання співпраці у колективі.

З досвідом роботи щодо профілактики навчального стресу в учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти ознайомила Рожко Ганна Володимирівна, практичний психолог ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». Ганна Володимирівна особливо відзначила ефективність використання арт-терапевтичної техніки «Монотипія» для зняття емоційної напруги.

Про важливість профілактики емоційного вигорання учасників освітнього процесу нагадала Дідик Ольга Савеліївна, практичний психолог Надбузького професійного аграрного ліцею, яка презентувала присутнім ефективні форми та методи самовідновлення. Учасники із задоволенням долучилися до виконання запропонованих самовідновлюючих технік.

Із метою реалізації практичної частини заходу проведено майстер-класу «Використання атр-терапевтичних технік як засіб налагодження взаємин у колективі». Організатори запропонували інноваційну вправу «Будуємо місто», спрямовану на згуртування колективу та створення доброзичливого ставлення один до одного. Учасники семінару активно долучились до виконання завдань, відзначили ефективність використання у процесі формування комунікативної компетентності учасників освітнього процесу.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області, учасники семінару виносять подяку адміністрації та педагогічному колективу Надбузького професійного аграрного ліцею за сприяння в організації й проведенні заходу, гостинність і увагу.

Переглядів: 148 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020