Вівторок, 02.06.2020, 14:16
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2018 » Листопад » 10 » Про самоосвіту як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності педагога
17:22
Про самоосвіту як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності педагога

Педагог – основна дійова особа у реформуванні освіти.

Сучасні вимоги до педагога на перше місце ставлять систематичну самостійну роботу з розвитку професійної компетентності, поглиблення його теоретичних знань та практичних умінь. Отже, проблема самоосвіти стає все більш актуальною.

08 листопада 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) на базі Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва проведено семінар заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з теми «Самоосвіта педагога як умова підвищення його професійної майстерності».

Про роль керівника закладу освіти у створенні ефективної системи удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників розповів Глазачев Юрій Борисович, директор Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва.

Методисти НМЦ ПТО у Миколаївській області Дячковська Людмила Кирилівна та Михайлюк Тамара Олексіївна ознайомили учасників семінару з результатами моніторингу оцінювання якості освіти з української мови за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, новими нормативними документами щодо організації освітнього процесу, акцентували увагу на особливостях проведення державної підсумкової атестації у 2019 році та нових підходах до організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до вимог Закону України «Про освіту», презентували таблицю «Моніторинг ЗНО-2019» із застосуванням хмарних технологій.

Методист Вознесенського професійного ліцею Петрова Людмила Михайлівна поділилася досвідом роботи педагогічного колективу щодо участі в інноваційному проекті з онлайн-підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумним/ Be Smart», познайомила з методикою використання відеолекцій, тренувальних та підсумкових тестів на уроках та в позаурочній діяльності.

Сутність поняття «самоосвіта», основні завдання самоосвітньої діяльності педагога, шляхи, мотиваційні чинники самоосвіти, складові системи самоосвіти педагога, напрями і форми самоосвітньої роботи, структуру управління самоосвітою педагога розкрила Мосієнко Тетяна Сергіївна, методист Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, під час проведення майстер-класу «Інноваційні форми управління підвищенням професійної майстерності педагогів. Упровадження методичного сервісу в практику методичної роботи».

Анісімова Лілія Анатоліївна, викладач фізики, продемонструвала результат самоосвітньої діяльності щодо створення освітнього простору з використанням комп’ютерних і телекомунікаціних технологій, що забезпечують інтерактивну взаємодію викладача та учнів на різних етапах навчання i самостійну роботу з матеріалами, розміщеними в інформаційній мережі, розкрила методику застосування технологічних карт уроку як способу графічного проектування навчального заняття за заданими параметрами.

Про застосування методико-педагогічних засобів щодо стимулювання самоосвіти педагога як умови розвитку його професійної майстерності розповіли Шпильова Наталія Олексіївна, методист Миколаївського професійного промислового ліцею, Ничипоренко Вікторія Анатоліївна, методист ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв».

З метою підвищення інформаційної та професійної компетентності учасників семінару Д’яконенко Галина Дмитрівна, методист Миколаївського професійного ліцею, Кальянова Лілія Анатоліївна, методист Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва, поділилися досвідом роботи з реалізації проблеми «Основні компоненти самоосвітньої діяльності сучасного педагога. Індивідуальний освітній маршрут педагога – один із шляхів самовдосконалення», а викладач української мови та літератури Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Логвіна Ірина Євгенівна показала на конкретних прикладах результат самоосвітньої діяльності щодо застосування психологічних методик в процесі інтерактивних тренінгів з учнями на уроках та в позаурочній роботі, а саме: арт-терапія, монотопія, колажування, сторітеллінг.

Доброзичлива, гостинна обстановка сприяли діловій атмосфері, результативності роботи та обміну власним досвідом між всіма учасниками заходу.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює щиру подяку адміністрації освітнього закладу за високий рівень організації та проведення заходу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 272 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 1.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020