Вівторок, 02.06.2020, 16:08
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2018 » Жовтень » 2 » Про шляхи отримання очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках спілкувалися викладачі хімії і біології
12:56
Про шляхи отримання очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках спілкувалися викладачі хімії і біології

Про шляхи отримання очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках спілкувалися викладачі хімії і біології закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївщини

27 вересня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) на базі Вознесенського професійного ліцею проведено засідання обласної методичної секції викладачів хімії і біології закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Формування предметних і ключових компетентностей за новими програмами».

Під час засідання Дячковська Людмила Кирилівна, методист НМЦ ПТО у Миколаївській області, спільно з Кірейчук Світланою Миколаївною, викладачем Надбузького професійного аграрного ліцею, висвітлили питання «Компетентнісний підхід як базова ідея реформування освіти в Україні. Реалізація компетентнісного підходу при вивченні хімії, біології і екології шляхом формування предметних і ключових компетентностей. Аналіз структури та змісту нової навчальної програми».

Слєпєндяєва Олена Вікторівна, викладач Вознесенського професійного ліцею, провела відкритий урок з біології «Формування предметних і ключових компетентностей учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій», на якому продемонструвала сучасні підходи до формування компетентностей учнів, що полягає у здатності до пошуку та засвоєнню нових знань, набутті нових умінь і навичок, організації навчального процесу через групову роботу, ефективне керування ресурсами та інформаційними потоками.

Петрова Людмила Михайлівна, методист Вонесенського професійного ліцею, ознайомила присутніх з методикою створення online-тестів та поділилася власним досвідом роботи з використання Classroom, додатку Google-диску. Присутні знайомилися з використанням смартфонів на уроках, ділилися своїми думками щодо можливостей застосування методики у своїй педагогічній діяльності.

Мітченко Олена Анатоліївна, викладач біології і екології Державного навчально закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» та Гордієнко Надія Павлівна, викладач хімії Єланецького професійного аграрного ліцею, наголосили, що такі ключові компетентності, як уміння вчитися, ініціативність і підприємливість, екологічна грамотність і здоровий спосіб життя, соціальна та громадянська компетентності є засобом інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, соціально значимими надпредметними темами, які допомагають формуванню в учнів уявлень про суспільство в цілому, розвивають здатність застосовувати отримані знання у різних ситуаціях. Учасників секції на прикладах ознайомлено з методичним підходом до реалізації наскрізних змістових ліній у змісті нових програм з хімії, біології і екології та шляхами отримання очікуваних результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів в процесі опанування знань.

З метою реалізації зворотного зв’язку проведено рефлексію – висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи секції.

Учасники заходу відзначили цінність та актуальність отриманої інформації, висловили подяку адміністрації та педагогічному колективу Вознесенського професійного ліцею за високий рівень підготовки обласної секції.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 213 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020