Субота, 29.02.2020, 03:08
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Травень » 26 » Проблеми використання інноваційних технологій у методичній роботі обговорювали методисти ПТНЗ
15:38
Проблеми використання інноваційних технологій у методичній роботі обговорювали методисти ПТНЗ

25 травня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Миколаївського професійного ліцею сфери послуг проведений семінар заступників директорів з навчально-методичної роботи, методистів професійно-технічних навчальних закладів області «Методичний супровід професійної діяльності педагога в умовах модернізаційних змін в освіті».


Сергієнко Володимир Йосипович, директор Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, ознайомив учасників семінару з сучасними підходами до підготовки кваліфікованого робітника, завданнями ліцею в умовах сьогодення, наголосив на значенні матеріально-технічної бази як інструменту для успішного забезпечення навчального-виробничого процесу.


З метою своєчасного реагування на зміни та нововведення в системі професійно-технічної освіти Шаповалова Наталія Віталіївна, директор НМЦ ПТО, розповіла про організаційно-методичний підхід в роботі методичних комісій, спрямований на впровадження у навчально-виробничий процес ПТНЗ державних стандартів професійно-технічної освіти, розроблених на основі модульно-компетентнісного підходу.


Обговорено методичний супровід професійної діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання у ПТНЗ. Куликова Тетяна Олександрівна, методист НМЦ ПТО, охарактеризувала комлексно-методичне забезпечення професійного навчання, звернула увагу на види та особливості використання письмових інструкцій, педагогічний дизайн при розробці навчальних матеріалів, принципи педагогічного дизайну. Шпильова Наталя Олексіївна, методист Миколаївського професійного промислового ліцею, ознайомила учасників семінару з досвідом роботи педагогічного колективу зі створення ментальних карт (карт пам’яті), методикою застосування їх на уроках теоретичного та виробничого навчання.


Формування медіа-інформаційної компетентності учасників навчально-виробничого процесу неможливе без обміну досвідом та ознайомлення керівних кадрів ПТНЗ, безпосередніх організаторів даного процесу, з нововведеннями в галузі освіти, науки, техніки і технологій.


На вирішення цього напрямку роботи Грищенко Сергій Георгійович, методист ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», провів майстер-клас «Використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення якості професійної освіти», у ході якого ознайомив присутніх з Інтернет-ресурсами, які можна використовувати при створенні сучасного комплексного методичного забезпечення предметів і професій, для підготовки уроків та позаурочних заходів.

Грищенко С.Г. показав методику використання ресурсів на прикладі проведеного у навчальному закладі веб-квесту «Від абака до комп’ютера», провів електронну вікторину, присвячену Дню Європи в Україні.


Присутні із захопленням навчалися самостійно складати практичні завдання для учнів, використовуючи сервіси: «Генератор хмари слів», «Генератор QR- кодів», «Генератор ребусів», «Каhoot!», «LearninqApps», «Online Test Pad», «Padlet, «Google-диск» та ін.


Учасники семінару відзначили високий рівень колективної творчої роботи адміністрації, педагогів та учнів Миколаївського професійного ліцею сфери послуг при підготовці та проведенні обласного заходу, цінність та актуальність отриманої інформації та додаткових матеріалів.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти виносить подяку адміністрації, педагогічному та учнівському колективам Миколаївського професійного ліцею сфери послуг за сприяння у проведенні обласного заходу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 348 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020