Субота, 29.02.2020, 07:17
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Квітень » 6 » ПРОВЕДЕНО II ЕТАП ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД ЗІ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ
08:04
ПРОВЕДЕНО II ЕТАП ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД ЗІ СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

05 квітня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) спільно з департаментом освіти і науки облдержадміністрації з метою підтримки обдарованої молоді, формування високого науково-професійного потенціалу робітничих кадрів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено II етап обласних олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області (далі – II етап обласних олімпіад) з таких предметів:

1) «Українське ділове мовлення» професії Діловод, Секретар керівника (організації, підприємства, установи) та «Українське ділове мовлення і редагування службових документів» професії Адміністратор;

2) «Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур;

3) «Організація обслуговування в ресторанах» професії Офіціант та «Організація обслуговування в барах і ресторанах» професії Бармен;

4) «Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

5) професійно-теоретичної підготовки професії Слюсар з ремонту автомобілів.


Учасників II етапу обласних олімпіад привітали та побажали успіхів директор Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва, заступник голови оргкомітету Сироватський Іван Михайлович, головний спеціаліст відділу науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, заступник голови журі Дубова Світлана Олексіївна, в. о. директора НМЦ ПТО Іванова Любов Святославівна, а учнівський колектив ліцею підбадьорили всіх присутніх піснею.


У ІІ етапі обласних олімпіад взяли участь переможці I етапу – всього 47 (сорок сім) учнів I, II, III курсів (відповідно до закінчення вивчення предмета) ПТНЗ (далі – Учасники), з них:

7 (сім) осіб – з предмета «Українське ділове мовлення» професії Діловод, Секретар керівника (організації, підприємства, установи) та «Українське ділове мовлення і редагування службових документів» професії Адміністратор;

8 (вісім) осіб – з предмета «Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур;

10 (десять) осіб – з предмета «Організація обслуговування в ресторанах» професії Офіціант та «Організація обслуговування в барах і ресторанах» професії Бармен;

15 (п'ятнадцять) осіб – з предмета «Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

7 (сім) осіб – з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Слюсар з ремонту автомобілів.


За підсумками II етапу обласних олімпіад та згідно спільного рішення журі та оргкомітету визнано переможцями та призерами та буде нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, II, III ступенів учнів професійно-технічних навчальних закладів області з предметів:

1) «Українське ділове мовлення» професії Діловод, Секретар керівника (організації, підприємства, установи) та «Українське ділове мовлення і редагування службових документів» професії Адміністратор:

дипломом I ступеня – Седласту Валентину, ученицю Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва;

дипломом II ступеня – Цуркана Максима, учня Вознесенського професійного ліцею;

дипломом III ступеня – Ангурець Радоміру, ученицю Миколаївського професійного машинобудівного ліцею.

2) «Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур:

дипломом I ступеня – Кондрю Григорія, учня Вознесенського професійного ліцею;

дипломом II ступеня – Карлюка Олександра, учня Снігурівського професійного ліцею;

дипломом III ступеня – Шуміліна Кирила, учня Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей».

3) «Організація обслуговування в ресторанах» професії Офіціант та «Організація обслуговування в барах і ресторанах» професії Бармен:

дипломом I ступеня – Крамар Крістіну, ученицю Миколаївського професійного промислового ліцею;

дипломом II ступеня – Шевченко Вікторію, ученицю Маринівського професійного аграрного ліцею;

дипломом III ступеня – Івченка Сергія, учня Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей».

4) «Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва:

дипломом I ступеня – Хрустовського Павла, учня Маринівського професійного аграрного ліцею;

дипломом II ступеня – Сторчака Владислава, учня Снігурівського професійного ліцею;

дипломом III ступеня – Визия Яна, учня Новоодеського професійного аграрного ліцею.

5) професійно-теоретичної підготовки професії Слюсар з ремонту автомобілів:

дипломом I ступеня – Головкова Олександра, учня Миколаївського професійного ліцею;

дипломом II ступеня – Шевчука Вадима, учня Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

дипломом III ступеня – Радула Карена, учня Миколаївського професійного суднобудівного ліцею ім. Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова.


Прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації за високий рівень підготовки кваліфікованих робітників викладачів, учні яких визнано переможцями II етапу обласних олімпіад, а саме:

Грабович Ольгу Володимирівну, викладача Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва;

Літвін Тетяну Володимирівну, викладача Вознесенського професійного ліцею;

Діхтяренко Наталю Станіславівну, викладача Миколаївського професійного промислового ліцею;

Руснака Юрія Анатолійовича, викладача Маринівського професійного аграрного ліцею;

Пустякова Олега Михайловича, викладача Миколаївського професійного ліцею.


Відзначено роботи учнів:

Кіщенко Аліни, учениці Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, за високі показники з орфографії та пунктуації (предмет «Українське ділове мовлення» професії Діловод, Секретар керівника (організації, підприємства, установи) та «Українське ділове мовлення і редагування службових документів» професії Адміністратор);

Сотнікова Віталія, учня відокремленого структурного підрозділу «ПТУ № 4 Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія»», за набуті вміння визначати об’єми робіт та витрат матеріалів та складати технологічну послідовність робіт (предмет «Технологія штукатурних робіт» професії Штукатур);

Ряшенцевої Наталі, учениці Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, Асєєвої Вікторії, учениці Надбузького професійного аграрного ліцею (предмет «Організація обслуговування в ресторанах» професії Офіціант та «Організація обслуговування в барах і ресторанах» професії Бармен);

Ахалая Гіві, учня Казанківського професійного аграрного ліцею, за виявлення креативного мислення при виконанні завдання описового характеру (предмет «Трактори» професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва);

Нікуліци Миколи, учня Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» (предмети професійно-теоретичної підготовки професії Слюсар з ремонту автомобілів).


Отримані дані дають підставу для глибокого аналізу стану викладання предметів професійно-теоретичного циклу, які забезпечують теоретичне підґрунтя підготовки учнів та є одним із засобів визначення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в професійно-технічних навчальних закладах, й змогу опосередковано зробити висновок про динаміку змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників, адже успіх учня – це успіх педагога, який доклав свої вміння, професіоналізм для якісної підготовки переможця.


Залишається побажати переможцям не зупинятися на досягнутому, йти вперед назустріч новим звершенням і перемогам.

Щиро зичимо добра, щастя, нових творчих злетів та досягнень!

НМЦ ПТО виносить подяку адміністрації, педагогічному та учнівському колективам Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва за надану допомогу в організації та проведенні заходу, а учасники – за створену затишну атмосферу, що сприяла плідній роботі!

Категорія: Обласні заходи з учнями | Переглядів: 429 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/3
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020