Неділя, 21.07.2019, 18:10
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Березень » 28 » Проведено II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
09:37
Проведено II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Конкурси фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти – один з обов’язкових напрямків в системі реалізації освітньої політики держави, є одним із засобів визначення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, а результати дають можливість проаналізувати компетентності, сформовані в учнів під час здобуття професії, та дозволять опосередковано зробити висновок про динаміку змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників.

Саме з цією метою департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) 27 березня 2019 року на базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (далі – Конкурс).

Учасників Конкурсу привітали Удовиченко Олена Олександрівна, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації (голова організаційного комітету), Комісарова Людмила Олексіївна, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення (заступник голови журі), Матвійчук Олександр Анатолійович, директор Миколаївського професійного машинобудівного ліцею та члени журі з числа представників соціального партнера освітнього закладу.

У Конкурсі взяли участь 4 (четверо) учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (окремо чи в інтеграції) та, які за результатами спільного рішення оргкомітетів та журі училищних конкурсів визнані кращими.

Оцінювання якості виконаних робіт учасниками Конкурсу здійснювали незалежне та кваліфіковане журі з числа представників соціального партнера Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, а саме:

1. Нестеров Валентин Іванович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6-го розряду цеху 80 Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», голова журі (за узгодженням).

2. Єфремов Олександр Юрійович, інженер-керівник групи МСЧ Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», член журі (за узгодженням).

3. Матвійчук Олена Анатоліївна, інженер з підготовки кадрів Відділу підготовки персоналу Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», член журі (за узгодженням).

Завдання для учасників Конкурсу відповідали змісту програми з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за Державним стандартом професійно-технічної освіти з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (код 7241), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 15 грудня 2014 року № 1470, та складалися у відповідності до вимог рівня кваліфікації електромонтера з ремонт та обслуговування електроустаткування 3-го розряду.

Конкурс складався з двох турів:

перший тур – теоретичний;

другий тур – практичний.

Теоретичний тур Конкурсу передбачав виконання двох видів завдань:

1) тестові завдання на персональному комп’ютері з предметів професійно-теоретичної підготовки, а саме: «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці» (60 запитань з чотирма варіантами відповідей, одна з яких правильна, за кожну правильну відповідь учаснику нараховується 0,5 бали);

2) виконання розрахункової задачі з предмета «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Практичний тур Конкурсу передбачав виконання учасниками завдань з виявлення та усунення несправностей, відмовлення і пошкодження електроустаткування токарно-гвинторізного верстата 1К62 з простими схемами вмикання.

Якість виконаних робіт практичного туру Конкурсу члени журі оцінювали за такими критеріями:

1) організація робочого місця:

доцільність у виборі необхідного інструменту,

раціональне використання інструменту,

2) виявлення несправностей в електроустаткуванні:

перевірка та встановлення цілісності мережі живлення в електроустаткуванні,

3) усунення несправностей в електроустаткуванні:

відновлення цілісності мережі живлення в електроустаткуванні,

підбір та заміна несправних деталей в електроустаткуванні,

4) дотримання правил охорони праці та норм часу:

наявність відповідного спецодягу та засобів захисту – 5 балів,

дотримання норм часу, умов та прийомів безпечної роботи під час виконання завдання – 5 балів.

За результатами Конкурсу та на підставі спільного рішення оргкомітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування визначено переможцем й призерами та прийнято рішення нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І, ІІ, III ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Лишафаєва Арсена Сергійовича, учня Миколаївського професійного машинобудівного ліцею;

дипломом II ступеня – Ігнатенка Миколу Віталійовича, учня Вищого професійного ліцею суднобудування м. Миколаєва;

дипломом III ступеня – Боднара Дмитра Миколайовича, учня Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей».

дипломом учасника – Душного Івана Івановича, учня Кривоозерського професійного аграрного ліцею.

Прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації Мірошник Ольгу Володимирівну, майстра виробничого навчання Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, за високий рівень підготовки учня до Конкурсу.

За високий рівень організації та проведення Конкурсу відзначено колектив Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (директор Матвійчук О. А.) та прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Лишафаєв Арсен Сергійович, учень Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, захищатиме Миколаївську область на заключному III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, який відбудеться на базі Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської області.

Усі присутні щиро вдячні колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею за створення творчої та невимушеної атмосфери під час проведення Конкурсу.

Категорія: Обласні заходи з учнями | Переглядів: 84 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2019