Вівторок, 02.06.2020, 16:16
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2018 » Березень » 29 » Проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професії Продавець продовольчих товарів
09:25
Проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професії Продавець продовольчих товарів

Конкурси фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти – один з обов’язкових напрямків в системі реалізації освітньої політики держави, є одним із засобів визначення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, а результати дають можливість проаналізувати компетентності, сформовані в учнів під час здобуття професії, та дозволять опосередковано зробити висновок про динаміку змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників.

Саме з цією метою 27 березня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Продавець продовольчих товарів (далі – Конкурс).

Учасників Конкурсу привітали директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Невідомий Сергій Вікторович та педагогічний й учнівський колектив навчального закладу.

У Конкурсі взяли участь 6 (шестеро) учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області, які отримують первинну професійну підготовку з професії Продавець продовольчих товарів (окремо чи в інтеграції) та посіли перше місце на училищному Конкурсі.

Оцінювання якості виконаних робіт учасниками Конкурсу здійснювали незалежне та кваліфіковане журі з числа представників соціальних партнерів Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», а саме:

Галущенко Наталя Олександрівна, керуючий ТОВ «Сільпо-Фуд» (магазин № 200), заступник голови журі;

Граб Світлана Валентинівна, фізична особа – підприємець, член журі;

Шульга Наталя Степанівна, фізична особа – підприємець, член журі.

Завдання для учасників Конкурсу розроблено відповідно до змісту програми з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за Державним стандартом професійно-технічної освіти з професії 5220 Продавець продовольчих товарів, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 24 жовтня 2014 року № 1212, та у відповідності до вимог рівня кваліфікації продавця продовольчих товарів 3-го розряду

Теоретичне завдання Конкурсу передбачало виконання тестових завдань на персональному комп’ютері з предметів професійно-теоретичної підготовки, а саме: «Товарознавство продовольчих товарів», «Організація та технологія торговельних процесів», «Реєстратори розрахункових операцій», «Психологія та етика ділових відносин», «Облік і звітність», «Охорона праці» (60 запитань з чотирма варіантами відповідей, одна з яких правильна, за кожну правильну відповідь учаснику нараховувалося 0,5 бали).

Практичне завдання передбачало виконання трьох видів робіт учасниками Конкурсу:

1) робота на реєстраторі розрахункових операцій типу «MINI-Т 400 МЕ».

Технологічний процес виконання даного виду роботи практичного завдання складався з виконання наступних операцій:

• підготовка реєстратора розрахункових операцій типу «MINI-Т 400 МЕ» до роботи (заправка касової стрічки, отримання Х-звіту, введення службової суми);

• обслуговування покупців (отримання чеку по коду товару, отримання чеку по коду товару з підрахунком здачі, анулювання останньої покупки);

• виконання заключних операцій (отримання Х-звіту, виведення службової суми-інкасація, отримання фіскального Z-звіту з обнуленням).

2) робота у відділі алкогольних напоїв.

Технологічний процес виконання даного виду роботи практичного завдання складався з виконання наступних операцій:

• приймання товарів по накладній (з вирішенням проблемної виробничої ситуації);

• викладка товарів у торговому залі (на вибір учня горизонтальним або вертикальним методом) та встановлення відповідності цінника товару.

3) надання консультації на обраний покупцем товар.

Результати проведеного Конкурсу свідчать про достатній рівень знань та вмінь учнів. Усі учасники успішно виконали теоретичні та практичні завдання, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

За результатами Конкурсу та на підставі спільного рішення оргкомітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Продавець продовольчих товарів визначено переможцем й призерами та прийнято рішення нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І, ІІ, III ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Семенова Максима, учня Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»;

дипломом II ступеня – Олійник Анастасію, ученицю Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу;

дипломом III ступеня – Панфілову Ганну, ученицю Арбузинського професійного аграрного ліцею.

Членами журі відзначено роботу Мельничук Віталіни, учениці Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного ліцею, за виконання завдань на реєстраторі розрахункових операцій типу «MINI-Т 400 МЕ».

Прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Юрій Ірину Вікторівну, майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», за високий рівень підготовки учня до Конкурсу.

За високий рівень організації та проведення Конкурсу відзначено колектив Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» (директор Невідомий С. В.) та прийнято рішення нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

Семенов Максим, учень Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей захищатиме Миколаївську область на заключному III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Продавець продовольчих товарів.

Під час проведення Конкурсу супроводжуючих осіб ознайомили з системою роботи та матеріально-технічною базою Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», провели екскурсію до Южноукраїнського міського історичного музею, а практичний психолог освітнього закладу Фоміна Вікторія Сергіївна провела тренінгові заняття з виявлення обдарованих учнів та налаштувала на подальшу роботу з даного напрямку.

Усі присутні щиро вдячні колективу Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» за створення творчої та невимушеної атмосфери під час проведення Конкурсу.

Категорія: Обласні заходи з учнями | Переглядів: 283 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020