Вівторок, 02.06.2020, 16:51
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Реалізація міжпредметних зв'язків на уроках англійської мови як фактор удосконалення освітнього процесу
13:18
Реалізація міжпредметних зв'язків на уроках англійської мови як фактор удосконалення освітнього процесу

24 жовтня 2018 року на базі Миколаївського професійного промислового ліцею відбулось засідання обласної методичної секції викладачів іноземної мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.

Засідання відкрила директор зазначеного закладу Гуревич Галина Петрівна, яка ознайомила присутніх з основними напрямками роботи ліцею, баченням його розвитку, побажала всім успіхів у трудовій діяльності та плідної праці.

Відкритий урок з англійської мови за темою «Українська національна кухня» у групі ІІ курсу з професії Кухар, Кондитер провела Федорова Вероніка Володимирівна. Викладач вміло використала різноманітні форми і методи навчання, технічні засоби. Урок насичений значною кількістю дидактичного матеріалу. Учні відзначили особливості української національної кухні, назвали найпопулярніші українські страви, які можна нині зустріти в багатьох ресторанах світу. Не забули й про місцеві популярні місця громадського харчування, які люблять відвідувати через те, що там смачно готують і є чого навчитись майбутнім кухарям та кондитерам. Два учні представили власні проекти майбутніх закладів громадського харчування, які б вони хотіли очолити. Це ресторан «Хатинка» і кав’ярня «Веселка». Розроблені дизайн, меню закладів, навіть, продумано, який посуд використовуватиметься.

Під час обговорення основного питання засідання – «Наукова творчість учнів: проектне навчання на межі дисциплін», – виступили такі викладачі:

- Ляшенко І. І. (Вознесенський професійний ліцей), яка навела приклади реалізації межпредметних зв’язків англійської мови з історією, зарубіжною та українською літературами, географією, музикою, художньою культурою тощо. У ході освітнього процесу її учні готують навчальні пізнавальні проекти.

- Куришко Г. В. (Державний навчальний заклад «Южноукраїнський професійний ліцей») поділилася досвідом використання квесту як засобу активізації навчальної діяльності учнів на уроках англійської мови. Вона вважає, що квест дозволяє розвивати активне навчання, сприяє розвитку мислення, допомагає долати проблеми та труднощі, прищеплювати учням комунікативні навички.

- Борщ Ю. О. (голова секції, Вище професійне училище суднобудування) ознайомила присутніх з можливістю використання GOOGLE-СЕРВІСІВ на уроках англійської мови для реалізації міжпредметних зв’язків. Навела приклади створення віртуальних екскурсій та подорожей, створення відео словників, проектів за різноманітною тематикою.

- Ямпольська Н. С. поділилася досвідом роботи зі створення проектів професійного спрямування, зокрема, для майбутніх слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

- Єфімовська І. С. на прикладі спеціальності «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» продемонструвала обрані методи і форми роботи над створенням дидактичного матеріалу: це вправи з використанням професійної лексики; складання кросвордів на тему «Agriculture» (12-15 слів); підготовка повідомлень про перші комбайни у світі або ж історію бренду John Deere; складання тематичних словникових карток тощо.

Підводячи підсумки роботи засідання, учасники зазначили: ефективність навчального процесу багато в чому залежить від вміння викладача правильно організувати урок і вибрати ту чи іншу форму проведення заняття. Запорукою успішної мовної активності є нетрадиційні форми уроків іноземної мови, у ході яких учні долучаються до культур країн досліджуваної мови, а також розширюють знання про рідну країну, що дозволяє їм брати активну участь у діалозі культур. Нетрадиційні форми проведення уроків дають можливість не тільки підвищити інтерес учнів до вивчення іноземної мови, а й розвивати їх творчу самостійність, навчати роботі з різними джерелами знань як самостійно, так і в команді однодумців. Учасники й організатори засідання висловлюють подяку адміністрації та педагогічному колективу Миколаївського професійного промислового ліцею за створення сприятливої робочої атмосфери у проведенні обласного методичного заходу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 242 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020