Субота, 29.02.2020, 03:03
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Травень » 24 » Рішення журі I (заочного) етапу обласного огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення
17:27
Рішення журі I (заочного) етапу обласного огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення

Рішення журі I (заочного) етапу обласного огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій сфери торгівлі серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області

Відповідно до наказів департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 02.02.2017 № 59 «Про проведення обласного огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій сфери торгівлі серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області», та зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 13 лютого 2017 року за номером 48/2629, та від 27.04.2017 № 379 «Про затвердження складу організаційного комітету та журі обласного огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій сфери торгівлі серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області» в період з 20 березня по 19 травня 2017 року проведено І (заочний) етап обласного огляду-конкурсу на краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій сфери торгівлі серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, який передбачав оцінювання наданих матеріалів Учасників Конкурсу відповідно до критеріїв, зазначених у пункті 4 розділу IV Положення та визначення Учасників для участі у ІІ (очному) етапі Конкурсу.

Брали участь 16 (шістнадцять) осіб з 7 (семи) професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області в 6 (шести) номінаціях, а саме:

1. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Продавець продовольчих товарів – 6 (шість) осіб, з них:

1.1. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» професії Продавець продовольчих товарів – 4 (чотири) особи;

1.2. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предмета «Облік і звітність» професії Продавець продовольчих товарів – 2 (дві) особи;

2. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Продавець непродовольчих товарів – 2 (дві) особи;

3. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з виробничого навчання професії Продавець продовольчих товарів – 5 (п’ять) осіб;

4. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з виробничого навчання професії Продавець непродовольчих товарів» – 1 (одна) особа;

5. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Контролер-касир» – 1 (одна) особа;

6. У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з виробничого навчання професії Контролер-касир» – 1 (одна) особа.

Журі в складі:

1. Каськова Г. Л., в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, голова журі.

2. Комісарова Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора комунального закладу «Центр фінансово статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради, відповідальний секретар Регіональної експертної ради, заступник голови журі.

3. Іванова Л. С., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, член оргкомітету, член журі.

4. Мельник А. М., провідний спеціаліст комунального закладу «Центр фінансово статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради, член журі.

5. Савчук І. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, член оргкомітету, член журі.

РОЗГЛЯНУЛИ надану Учасниками Конкурсу документацію, зазначену в пункті 5 розділу IІ Положення, та ВИРІШИЛИ:

1. Відповідно до пункту 7 розділу IІ Положення допустити для участі у ІІ (очному) етапі Конкурсу Учасників з кожної номінації, які набрали найбільшу кількість балів за підсумками І (заочного) етапу Конкурсу, а саме:

Учасників у номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Продавець продовольчих товарів, а саме:

У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предмета «Товарознавство продовольчих товарів» професії Продавець продовольчих товарів – 2 (дві) особи;

Королькову Олену Григорівну, викладача Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»;

Орлову Людмилу Борисівну, викладача філії Маринівського професійного аграрного ліцею.

У номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предмета «Облік і звітність» професії Продавець продовольчих товарів – 2 (дві) особи:

Юрій Ірину Вікторівну, викладача Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»;

Старинець Наталію Володимирівну, викладача Вознесенського професійного ліцею.

Учасників у номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Продавець непродовольчих товарів – 1 (одна) особа:

Скоморохову Людмилу Анатоліївну, викладача Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»

Учасників в номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з виробничого навчання професії Продавець продовольчих товарів – 3 (три) особи:

Іванову Наталію Михайлівну, майстра виробничого навчання Вознесенського професійного ліцею

Васильєву Ольгу Данилівну, майстра виробничого навчання Вознесенського професійного ліцею

Ахундову Ганну Валеріївну, майстра виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу

Щуцьку Валентину Іванівну, майстра виробничого навчання Арбузинського професійного аграрного ліцею

Учасників у номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з виробничого навчання професії Продавець непродовольчих товарів» – 0 (нуль) осіб.

Учасників у номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної підготовки професії Контролер-касир» – 0 (нуль) осіб.

Учасників у номінації «Краще навчально-методичне забезпечення з виробничого навчання професії Контролер-касир» – 0 (нуль) осіб.

2. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за участь в обласному огляді-конкурсі на краще навчально-методичне забезпечення з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки професій сфери торгівлі серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області таких педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, які брали участь в І (заочному) етапі Конкурсу:

Савченко Олену Іванівну, викладача Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

Кульову Анастасію Валентинівну, майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

Шевченко Любов Федорівну, майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

Красюк Віру Вікторівну, викладача Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу;

Мазуренко Наталію Анатоліївну, викладача Арбузинського професійного аграрного ліцею;

Красовську Віру Леонідівну, викладача Новоодеського професійного аграрного ліцею;

Юріну Ірину Миколаївну, майстра виробничого навчання Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 311 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020