Субота, 29.02.2020, 08:48
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Травень » 24 » Рішення журі
17:46
Рішення журі

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 02.02.2017 № 60 зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 10 лютого 2017 року за номером 45/2626, «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області», пункту 4 розділу II та пункту 4 розділу ІІІ Положення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, з метою організованого, ефективного та якісного проведення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, відбулося засідання членів журі І (заочного) етапу (оцінювання наданих матеріалів Учасників Конкурсу відповідно до критеріїв, зазначених у пункті 4 розділу IV та визначення Учасників для участі у ІІ (очному) етапі Конкурсу) у складі:

1. Каськова Г. Л., в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, голова журі.

2. Комісарова Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора комунального закладу «Центр фінансово статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради, відповідальний секретар Регіональної експертної ради, заступник голови журі (за узгодженням).

Члени журі:

1. Савчук І. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області (за узгодженням).

2. Мельник А. М., провідний спеціаліст комунального закладу «Центр фінансово статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради (за узгодженням).

3. Лагутіна В. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області (за узгодженням).

У Конкурсі взяли участь двадцять професійно-технічних навчальних закладів області (27 учасників), у яких здійснюється відповідна професійна підготовка.

Членами журі відмічено активну участь професійно-технічних навчальних закладів області у Конкурсі.

В цілому всі надані матеріали виконані з урахуванням вимог, зазначених у Положенні, та надані в зазначені терміни.

За підсумками І (заочного) етапу до участі у ІІ (очному) етапі Конкурсу, допущені 12 (дванадцять) учасників, які набрали найбільшу кількість балів, з них за номінаціями:

У номінації «Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій сільськогосподарського профілю»:

Матяш І.В., викладач Єланецького професійного аграрного ліцею, навчальна лабораторія «Трактори» з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

Мазілкін О.С., майстер виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею, навчальна лабораторія «Сільськогосподарські машини» з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

Богомаз С.І., майстер виробничого навчання Професійно-технічного училища №42, навчальна лабораторія «Плодоовочівництво» з професії Плодоовочівник.

У номінації «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професійно- професій сільськогосподарського профілю»:

Врубель С.О., майстер виробничого навчання філії Маринівського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Слюсарна»;

Форманчук С.В., майстер виробничого навчання Новодеського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Слюсарна»;

Мусат А.А., майстер виробничого навчання Новодеського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Пункт технічного обслуговування».

У номінації «Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій легкої промисловості»:

Ємченко Н.О., викладач Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» з професії Кравець.

У номінації «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій легкої промисловості»:

Удовенко Л.В., майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» навчальна майстерня «Швейна» з професії Кравець;

Місаренко Л.В., майстер виробничого навчання Миколаївського професійного промислового ліцею, навчальна майстерня «Шевська» з професії Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття;

Гринник Т.І., майстер виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Швейна» з професії Швачка.

У номінації «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій сфери послуг»:

Гордієнко К.С., майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» навчальна майстерня «Перукарів» з професії Перукар;

Кумпан Г.В., майстер виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, навчальна майстерня «Перукарів» з професії Перукар.

ІІ (очний) етап, оцінювання системи роботи навчальних лабораторій з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальних майстерень з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг у професійно-технічних навчальних закладах Миколаївської області відбудеться безпосередньо за місцезнаходженням відповідно до критеріїв, зазначених у пункті 6 розділу IV та у визначені терміни Положенням.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 247 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020