П`ятниця, 16.11.2018, 17:30
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Алевтина Вікторівна Клочкова
klo4kova.alevt1na@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Травень » 24 » Рішення журі
17:46
Рішення журі

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 02.02.2017 № 60 зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 10 лютого 2017 року за номером 45/2626, «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області», пункту 4 розділу II та пункту 4 розділу ІІІ Положення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, з метою організованого, ефективного та якісного проведення обласного огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, відбулося засідання членів журі І (заочного) етапу (оцінювання наданих матеріалів Учасників Конкурсу відповідно до критеріїв, зазначених у пункті 4 розділу IV та визначення Учасників для участі у ІІ (очному) етапі Конкурсу) у складі:

1. Каськова Г. Л., в. о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, голова журі.

2. Комісарова Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора комунального закладу «Центр фінансово статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради, відповідальний секретар Регіональної експертної ради, заступник голови журі (за узгодженням).

Члени журі:

1. Савчук І. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області (за узгодженням).

2. Мельник А. М., провідний спеціаліст комунального закладу «Центр фінансово статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради (за узгодженням).

3. Лагутіна В. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області (за узгодженням).

У Конкурсі взяли участь двадцять професійно-технічних навчальних закладів області (27 учасників), у яких здійснюється відповідна професійна підготовка.

Членами журі відмічено активну участь професійно-технічних навчальних закладів області у Конкурсі.

В цілому всі надані матеріали виконані з урахуванням вимог, зазначених у Положенні, та надані в зазначені терміни.

За підсумками І (заочного) етапу до участі у ІІ (очному) етапі Конкурсу, допущені 12 (дванадцять) учасників, які набрали найбільшу кількість балів, з них за номінаціями:

У номінації «Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій сільськогосподарського профілю»:

Матяш І.В., викладач Єланецького професійного аграрного ліцею, навчальна лабораторія «Трактори» з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

Мазілкін О.С., майстер виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею, навчальна лабораторія «Сільськогосподарські машини» з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

Богомаз С.І., майстер виробничого навчання Професійно-технічного училища №42, навчальна лабораторія «Плодоовочівництво» з професії Плодоовочівник.

У номінації «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професійно- професій сільськогосподарського профілю»:

Врубель С.О., майстер виробничого навчання філії Маринівського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Слюсарна»;

Форманчук С.В., майстер виробничого навчання Новодеського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Слюсарна»;

Мусат А.А., майстер виробничого навчання Новодеського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Пункт технічного обслуговування».

У номінації «Краща навчальна лабораторія з предметів професійно-теоретичної підготовки професій легкої промисловості»:

Ємченко Н.О., викладач Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» з професії Кравець.

У номінації «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій легкої промисловості»:

Удовенко Л.В., майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» навчальна майстерня «Швейна» з професії Кравець;

Місаренко Л.В., майстер виробничого навчання Миколаївського професійного промислового ліцею, навчальна майстерня «Шевська» з професії Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття;

Гринник Т.І., майстер виробничого навчання Вознесенського професійного аграрного ліцею, навчальна майстерня «Швейна» з професії Швачка.

У номінації «Краща навчальна майстерня з виробничого навчання професій сфери послуг»:

Гордієнко К.С., майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» навчальна майстерня «Перукарів» з професії Перукар;

Кумпан Г.В., майстер виробничого навчання Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, навчальна майстерня «Перукарів» з професії Перукар.

ІІ (очний) етап, оцінювання системи роботи навчальних лабораторій з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальних майстерень з виробничого навчання професій сільськогосподарського профілю, легкої промисловості та сфери послуг у професійно-технічних навчальних закладах Миколаївської області відбудеться безпосередньо за місцезнаходженням відповідно до критеріїв, зазначених у пункті 6 розділу IV та у визначені терміни Положенням.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 125 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018