Субота, 29.02.2020, 08:43
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Листопад » 3 » Роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності
14:25
Роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності

 

Роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності обговорювали учасники засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з енергетичних професій професійно-технічних навчальних закладів області

02 листопада 2016 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» проведено засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з енергетичних професій професійно-технічних навчальних закладів області (далі – ПТНЗ) з теми «Енергоефективність та відновлювальна енергетика: роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності».

Обласну методичну секцію відкрили Невідомий Сергій Вікторович, директор Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», який ознайомив учасників засідання з перспективами розвитку навчального закладу в сучасних економічних умовах, Бензар Валентина Олександрівна методист НМЦ ПТО, наголосила на значенні формування широкого спектру компетентностей майбутніх фахівців, серед яких важливу роль відіграє формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з енергетичних професій у ПТНЗ.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи професійно-технічних навчальних закладів області щодо формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з енергетичних професій з таких проблемних питань:

• «Формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників» (Савченко С. І., методист ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»; Мітченко О. А., Становова Т. І., викладачі ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»);

• «Роль проектної діяльності учнів з енергоефективності у розвитку творчого потенціалу майбутніх кваліфікованих робітників з енергетичних професій» (Машкін О. А., викладач Вознесенського професійного ліцею; Бузинський Олександр, учень III курсу Вознесенського професійного ліцею);

• «Проектна діяльність учнів з енергоефективності на уроках практичного навчання та в позакласний час» (Петраков Д. Ю., Каніщев І. О., викладачі ВПУ№ 21 м. Миколаєва; Бень Л. А., викладач ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей»; Ситник О. О., викладач Вознесенського професійного аграрного ліцею; Верчук Н. А., майстер виробничого навчання ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»; Мірошник О. В., майстер виробничого навчання Миколаївського професійного машинобудівного ліцею; Бистрова Л. Є., викладач Вищого професійного училища суднобудування).

 

 

З метою обміну досвідом учасники засідання мали можливість взяти участь в практичній екскурсії та ознайомитися із системою використання енергозберігаючих технологій в навчальних закладах міста на прикладі дошкільного навчального закладу «Гармонія» та загальноосвітньої школи № 4.

Під час роботи секції Ковальова Л. О., майстер виробничого навчання ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв», висвітлила питання «Поетапне виконання творчої роботи як фактор розвитку професійних компетенцій учнів ПТНЗ».

Проаналізовано результати обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з енергетичних професій як інструмент визначення якості професійної підготовки учнів та динаміки змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників та стимулювання їх вдосконалення (Становова Т. І., голова обласної методичної секції; Бензар В. О., методист НМЦ ПТО, член оргкомітету обласного конкурсу.)

З метою своєчасного реагування на зміни та нововведення в системі професійно-технічної освіти обговорено шляхи вирішення проблемного питання «Впровадження у навчально-виробничий процес ПТНЗ оновленого (модернізованого) державного стандарту на основі компетенцій з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (Бензар В. О., методист НМЦ ПТО, Становова Т. І., голова обласної методичної секції).

Опрацьовано нові нормативні документи Міністерства освіти і науки України, методичні рекомендації НМЦ ПТО, надано індивідуальні консультації з удосконалення організації навчально-виховного процесу.

Учасники секції відзначили цінність та актуальність отриманої інформації й висловили слова вдячності адміністрації та колективу навчального закладу за теплий прийом й плідну роботу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 307 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020