Четвер, 26.04.2018, 02:58
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Листопад » 3 » Роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності
14:25
Роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності

 

Роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності обговорювали учасники засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з енергетичних професій професійно-технічних навчальних закладів області

02 листопада 2016 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» проведено засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з енергетичних професій професійно-технічних навчальних закладів області (далі – ПТНЗ) з теми «Енергоефективність та відновлювальна енергетика: роль освіти та науки в процесі оволодіння та засвоєння учнями знань про основи енергоефективності».

Обласну методичну секцію відкрили Невідомий Сергій Вікторович, директор Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», який ознайомив учасників засідання з перспективами розвитку навчального закладу в сучасних економічних умовах, Бензар Валентина Олександрівна методист НМЦ ПТО, наголосила на значенні формування широкого спектру компетентностей майбутніх фахівців, серед яких важливу роль відіграє формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з енергетичних професій у ПТНЗ.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи професійно-технічних навчальних закладів області щодо формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з енергетичних професій з таких проблемних питань:

• «Формування енергоефективної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників» (Савченко С. І., методист ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»; Мітченко О. А., Становова Т. І., викладачі ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»);

• «Роль проектної діяльності учнів з енергоефективності у розвитку творчого потенціалу майбутніх кваліфікованих робітників з енергетичних професій» (Машкін О. А., викладач Вознесенського професійного ліцею; Бузинський Олександр, учень III курсу Вознесенського професійного ліцею);

• «Проектна діяльність учнів з енергоефективності на уроках практичного навчання та в позакласний час» (Петраков Д. Ю., Каніщев І. О., викладачі ВПУ№ 21 м. Миколаєва; Бень Л. А., викладач ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей»; Ситник О. О., викладач Вознесенського професійного аграрного ліцею; Верчук Н. А., майстер виробничого навчання ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»; Мірошник О. В., майстер виробничого навчання Миколаївського професійного машинобудівного ліцею; Бистрова Л. Є., викладач Вищого професійного училища суднобудування).

 

 

З метою обміну досвідом учасники засідання мали можливість взяти участь в практичній екскурсії та ознайомитися із системою використання енергозберігаючих технологій в навчальних закладах міста на прикладі дошкільного навчального закладу «Гармонія» та загальноосвітньої школи № 4.

Під час роботи секції Ковальова Л. О., майстер виробничого навчання ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв», висвітлила питання «Поетапне виконання творчої роботи як фактор розвитку професійних компетенцій учнів ПТНЗ».

Проаналізовано результати обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з енергетичних професій як інструмент визначення якості професійної підготовки учнів та динаміки змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників та стимулювання їх вдосконалення (Становова Т. І., голова обласної методичної секції; Бензар В. О., методист НМЦ ПТО, член оргкомітету обласного конкурсу.)

З метою своєчасного реагування на зміни та нововведення в системі професійно-технічної освіти обговорено шляхи вирішення проблемного питання «Впровадження у навчально-виробничий процес ПТНЗ оновленого (модернізованого) державного стандарту на основі компетенцій з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» (Бензар В. О., методист НМЦ ПТО, Становова Т. І., голова обласної методичної секції).

Опрацьовано нові нормативні документи Міністерства освіти і науки України, методичні рекомендації НМЦ ПТО, надано індивідуальні консультації з удосконалення організації навчально-виховного процесу.

Учасники секції відзначили цінність та актуальність отриманої інформації й висловили слова вдячності адміністрації та колективу навчального закладу за теплий прийом й плідну роботу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 178 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018