Субота, 29.02.2020, 08:20
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Червень » 15 » Спільний науково-практичний семінар «Психолого-педагогічні аспекти розвитку професійної компетентності педагогів ПТНЗ»
08:17
Спільний науково-практичний семінар «Психолого-педагогічні аспекти розвитку професійної компетентності педагогів ПТНЗ»

14 червня 2016 року Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області та Державним навчальним закладом «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» у рамках заключного етапу курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання проведений науково-практичний семінар «Психолого-педагогічні аспекти розвитку професійної компетентності педагогів ПТНЗ».

Мета заходу – обмін сучасним психолого-педагогічним досвідом навчання, виховання та розвитку особистості учня як майбутнього фахівця; вдосконалення навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах; гуманізація системи професійної освіти, впровадження педагогічних інновацій, готовність до сприйняття особистісно-орієнтованого навчання; розповсюдження педагогічного досвіду; підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

У пленарній частині викладачі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Коваль Л.Є., Ірочко Л.В., Красний С.І., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповалова Н.В. та методист Куликова Т.О. висвітлили теоретичний матеріал щодо ролі неперервної освіти у професійному зростанні особистості, організаційних засад удосконалення й підвищення психолого-педагогічної та методичної компетентності педагогів ПТНЗ; поділилися досвідом застосування мультимедійних технологій в професійному навчанні, сучасних технік креативності, методу конструктивного структурованого мислення Єдварда де Боно.

Педагогічний колектив ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» плідно співпрацює з науковими установами, має гарні традиції в якісній організації навчального процесу за сучасними вимогами. Цій співпраці була присвячена доповідь Миронової І.О., заступника директора училища з методичної роботи. Про результати спільної роботи з училищем доповіла і Єжова О.В., кандидат технічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності КДПУ ім. В.Винниченка, яка долучилася до заходу в режимі он-лайн. Вона ознайомила присутніх з теоретико-методологічними засадами створення прогностичних моделей підготовки фахівців у професійно-технічних навчальних закладах швейного профілю.

Теоретична частина семінару була доповнена відкритим захистом випускних робіт слухачами курсів, які висвітлити власний досвід організації навчально-виробничого процесу не тільки з професії «Кравець», а й з професій «Фотограф (фотороботи)», «Перукар (перукар-модельєр)».

Долучилися до участі у семінарі в режимі он-лайн й слухачі з Кривоозерського та Маринівського професійних аграрних ліцеїв, які презентували свої напрацювання з підготовки кваліфікованих робітників для сільського господарства.

Завершився семінар майстер-класами: «Виготовлення ляльки-мотанки» (керівник: майстер виробничого навчання з професії «Кравець» Галюк О. М.), та «Вплив медіа дидактичних технологій на свідомість особистості» (керівник: ст. викладач кафедри педагогіки, психології та управління навчальними закладами Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Коваль Л.Є.).

Кожний учасник отримав сертифікат про участь у науково-практичному семінарі.

Присутні відзначили цікаву форму проведення заходу, користь отриманої інформації. Висловили бажання й надалі співпрацювати з Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України щодо підвищення професійної компетентності.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області щиро вдячний колегам за високий рівень організації й проведення заходу! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 383 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 1.0/2
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020