Субота, 29.02.2020, 08:43
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Жовтень » 15 » Сучасні підходи до розвитку індивідуальності учня обговорювали викладачі математики ПТНЗ
14:48
Сучасні підходи до розвитку індивідуальності учня обговорювали викладачі математики ПТНЗ

Кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе: дехто здібний до музики або образотворчого мистецтва, хтось до математики або пише вірші.... Скільки дітей – стільки й здібностей.

Як педагог має дбати про поєднання розвитку здібностей із загальноосвітньою підготовкою та вдосконаленням особистості учнів професійно-технічних навчальних закладів обговорювали викладачі математики 12 жовтня 2016 року на обласній секції «Розвиток індивідуальних здібностей учнів, забезпечення умов для їх самореалізації», яка була проведена на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею.

Учасників засідання ознайомили з перспективами розвитку навчального закладу в сучасних економічних умовах, новими нормативними документами щодо організації освітнього процесу, що регламентують діяльність викладачів математики у поточному навчальному році. Викладачі обмінялися досвідом з планування математики на І курс навчання відповідно до змін у програмі, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 № 826.

Викладачі Петращук О. М. (Миколаївський професійний промисловий ліцей) та Гетьманець Ж. В. (ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей») ознайомили присутніх з досвідом застосування сучасних методів навчання як одним із шляхів формування компетентного учня. Учасників секції зацікавили технологія Mind Maps – унікальна технологія роботи з інформацією, спосіб зображення процесу загального системного мислення за допомогою схем: інтелект-карти (ментальні карти, карти розуму або карти пам`яті), психологічною основою яких є асоціативне мислення; методи організації діяльності учнів з роздатковим дидактичним матеріалом; методика формування навичок вимірювання, креслення, конструювання при проведенні практичних робіт.

Викладач професійно-технічного училища № 17 Полозенко Т. М. поділилася досвідом роботи з розвитку творчих здібностей учнів на уроках та в позаурочний час, запропонувала алгоритм організації роботи зі здібними учнями та методику створення загального «поля креативності», яке сприяє розвитку творчості всіх учасників навчального процесу, звернула увагу на сучасні підходи до створення учнями власного продукту (презентації, проекти тощо). Тетяна Миколаївна презентувала збірку математичних диктантів, які сприяють кращому засвоєнню математичних понять, усних розрахунків, формуванню практичних навичок, в результаті – кращому засвоєнню математики.

Учасники секції обговорили умови максимального розвитку учнів з різним рівнем здібностей, що дають кожному учаснику навчального процесу можливість реалізувати свій особистісний потенціал, проблему системності й результативності в організації роботи зі здібними учнями, методичний підхід до підготовки й проведення олімпіад, конкурсів, предметних тижнів тощо.

З метою підкріплення теоретичного підґрунтя практичною складовою для учасників засідання проведено майстер-клас з реалізації проблеми «GeoGebra – середовище для створення та проведення комп’ютерного експерименту на уроках математики» (тренери: Красовська В. Л., Юріна І. М., викладачі Новоодеського професійного аграрного ліцею).

Присутні відзначили високий рівень колективної творчої роботи адміністрації, педагогів та учнів Новоодеського професійного аграрного ліцею при підготовці та проведенні обласного заходу, цінність та актуальність отриманої інформації та додаткових матеріалів, теплу й невимушену атмосферу, у якій проходив захід; висловили бажання частіше зустрічатися й спілкуватися з приводу питань, що виникають, разом знаходити шляхи їх вирішення, ділитися досвідом.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 399 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 4.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020