Субота, 29.02.2020, 01:20
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Квітень » 12 » Відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів та майстрів ПТНЗ сільськогосподарського профілю
23:19
Відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів та майстрів ПТНЗ сільськогосподарського профілю

22 квітня 2015 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Професійно-технічного училища № 42 проведене засідання обласного методичного об’єднання викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій сільськогосподарського профілю, «Інноваційні шляхи розвитку соціального партнерства: співпраця професійно-технічного навчального закладу з роботодавцями».

Привітав учасників заходу та презентував навчальний заклад директор Бенюх Юрій Іванович.

З метою реалізації завдань засідання учасників секції ознайомили з методичним підходом щодо внесення змін до робочих навчальних програм з урахуванням варіативної складової (регіонального компоненту) як елементу оновлення змісту професійно-технічної освіти відповідно до змін у науці, техніці, технологіях виробництва та як фактору врахування потреб роботодавців, акцентуючи увагу на конструктивному, взаємовигідному партнерстві з роботодавцями як пріоритеті роботи професійно-технічного навчального закладу.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Професійно-технічного училища № 42 Кляцький М. О. ознайомив присутніх зі складовими ефективної співпраці навчального закладу із соціальними партнерами як запоруки якісної підготовки мобільного робітника.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області з таких проблем:

• використання інформаційно-комунікаційних та мультимедійних технологій при вивченні предметів сільськогосподарського профілю (Булаш С. А., викладач Казанківського професійного аграрного ліцею);

• сучасні та інноваційні технології викладання предметів професійного циклу в системі продуктивного навчання. Робочий зошит з предмета «Основи технічного креслення» (Таранцова О. П., викладач Маринівського професійного аграрного ліцею).

Учасники засідання заслухали творчий звіт Богомаз С. І., майстра виробничого навчання ПТУ № 42, який атестується на обласному рівні.

Кляцький М. О., заступник директора з навчально-виробничої роботи, й Ткаченко М. М., викладач Професійно-технічного училища № 42, провели практикум з реалізації проблеми «Підготовка якісного інструментарію (пакетів комплексних кваліфікаційних завдань) для проведення проміжного та вихідного контролю з професійної підготовки та здійснення самоаналізу своєї діяльності в процесі виконання процедури атестації».

Учасники засідання відвідали та обговорили уроки:

• теоретичного навчання з предмета «Агротехнологія» з теми «Інтенсивна технологія вирощування озимої пшениці на зерно» (Сляднєва В. Г., викладач ПТУ № 42);

• виробничого навчання в умовах виробництва з теми «Робота на посівних агрегатах; комплектування, технічне обслуговування агрегату, підготовка до роботи» (Медведєв В. В., майстер виробничого навчання ПТУ № 42).

Члени методичного об’єднання відвідали підприємство ПОСП «Красна Баштанка», що є соціальним партнером ПТУ № 42, де Остапенко В.Ю., головний інженер, та Бєляєв О.С., головний агроном, ознайомили присутніх із сучасними сільськогосподарськими машинами, новітніми технологіями вирощування сільськогосподарських культур та надали змогу пройти експрес-стажування по впровадженню інноваційних виробничих технологій в навчально-виробничий процес.

Голова правління Сербін В. М. давно опікується навчальним закладом: надає робочі місця та створює умови для проживання випускникам із числа сиріт та особам з обмеженими можливостями.

У рамках заходу відбулося знайомство із творчістю педагогічного та учнівського колективу: учасники відвідали виставку картин та ознайомилися із поезією Шведова Василя Володимировича, ветерана педагогічної праці, керівника фізичного виховання ПТУ №42.

З метою реалізації зворотного зв’язку проведено круглий стіл з проблемних питань секції та рефлексію – висновки стали підставою для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи секції.

Учасники засідання щиро дякують адміністрації, колективу Професійно-технічного училища №42 за гостинність і щирість у спілкуванні!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 416 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020