Четвер, 26.04.2018, 03:01
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2016 » Квітень » 12 » Відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів та майстрів ПТНЗ сільськогосподарського профілю
23:19
Відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів та майстрів ПТНЗ сільськогосподарського профілю

22 квітня 2015 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Професійно-технічного училища № 42 проведене засідання обласного методичного об’єднання викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій сільськогосподарського профілю, «Інноваційні шляхи розвитку соціального партнерства: співпраця професійно-технічного навчального закладу з роботодавцями».

Привітав учасників заходу та презентував навчальний заклад директор Бенюх Юрій Іванович.

З метою реалізації завдань засідання учасників секції ознайомили з методичним підходом щодо внесення змін до робочих навчальних програм з урахуванням варіативної складової (регіонального компоненту) як елементу оновлення змісту професійно-технічної освіти відповідно до змін у науці, техніці, технологіях виробництва та як фактору врахування потреб роботодавців, акцентуючи увагу на конструктивному, взаємовигідному партнерстві з роботодавцями як пріоритеті роботи професійно-технічного навчального закладу.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Професійно-технічного училища № 42 Кляцький М. О. ознайомив присутніх зі складовими ефективної співпраці навчального закладу із соціальними партнерами як запоруки якісної підготовки мобільного робітника.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області з таких проблем:

• використання інформаційно-комунікаційних та мультимедійних технологій при вивченні предметів сільськогосподарського профілю (Булаш С. А., викладач Казанківського професійного аграрного ліцею);

• сучасні та інноваційні технології викладання предметів професійного циклу в системі продуктивного навчання. Робочий зошит з предмета «Основи технічного креслення» (Таранцова О. П., викладач Маринівського професійного аграрного ліцею).

Учасники засідання заслухали творчий звіт Богомаз С. І., майстра виробничого навчання ПТУ № 42, який атестується на обласному рівні.

Кляцький М. О., заступник директора з навчально-виробничої роботи, й Ткаченко М. М., викладач Професійно-технічного училища № 42, провели практикум з реалізації проблеми «Підготовка якісного інструментарію (пакетів комплексних кваліфікаційних завдань) для проведення проміжного та вихідного контролю з професійної підготовки та здійснення самоаналізу своєї діяльності в процесі виконання процедури атестації».

Учасники засідання відвідали та обговорили уроки:

• теоретичного навчання з предмета «Агротехнологія» з теми «Інтенсивна технологія вирощування озимої пшениці на зерно» (Сляднєва В. Г., викладач ПТУ № 42);

• виробничого навчання в умовах виробництва з теми «Робота на посівних агрегатах; комплектування, технічне обслуговування агрегату, підготовка до роботи» (Медведєв В. В., майстер виробничого навчання ПТУ № 42).

Члени методичного об’єднання відвідали підприємство ПОСП «Красна Баштанка», що є соціальним партнером ПТУ № 42, де Остапенко В.Ю., головний інженер, та Бєляєв О.С., головний агроном, ознайомили присутніх із сучасними сільськогосподарськими машинами, новітніми технологіями вирощування сільськогосподарських культур та надали змогу пройти експрес-стажування по впровадженню інноваційних виробничих технологій в навчально-виробничий процес.

Голова правління Сербін В. М. давно опікується навчальним закладом: надає робочі місця та створює умови для проживання випускникам із числа сиріт та особам з обмеженими можливостями.

У рамках заходу відбулося знайомство із творчістю педагогічного та учнівського колективу: учасники відвідали виставку картин та ознайомилися із поезією Шведова Василя Володимировича, ветерана педагогічної праці, керівника фізичного виховання ПТУ №42.

З метою реалізації зворотного зв’язку проведено круглий стіл з проблемних питань секції та рефлексію – висновки стали підставою для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи секції.

Учасники засідання щиро дякують адміністрації, колективу Професійно-технічного училища №42 за гостинність і щирість у спілкуванні!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 281 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018