Субота, 29.02.2020, 08:38
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів»
16:57
Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів»

Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів» професійно-технічних навчальних закладів області всіх форм власності, що здійснюють підготовку в Миколаївській області

05 жовтня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Громадської організації «Миколаївська обласна організація товариства сприяння обороні України» (далі – ГО «Миколаївська ОО ТСО України») проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів» професійно-технічних навчальних закладів області всіх форм власності, що здійснюють підготовку в Миколаївській області, «Методичний супровід впровадження сучасних технологій у навчальний процес як засіб педагогічної діяльності при підготовці водіїв автотранспортних засобів».


Учасників семінару привітали Шаповалова Н. В., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області та Шутяк Ю. О., голова Миколаївської обласної організації товариства сприяння обороні України, який презентував роботу організації та поділився досягненнями та перспективами на майбутнє.

З метою реалізації основної мети засідання секції проведено роботу, змістовне наповнення якої складалося з відпрацювання теоретичної та практичної складової проблемних питань.


Учасників засідання ознайомили з новими нормативними документами щодо організації освітнього процесу, що регламентують діяльність педагогічних працівників з професії Водій авто-, мототранспортних засобів професійно-технічних навчальних закладів області всіх форм власності у поточному навчальному році та акцентовано увагу на змісті Закону України «Про освіту». Шаповалова Н. В., директор НМЦ ПТО, розкрила основні питання, що стосуються професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема, її місце у системі освіти в цілому, сертифікація професійної діяльності педагога тощо.


Учасників секції ознайомили зі змінами у нормативній базі та, відповідно, у порядку проходження державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних засобів та атестації їх спеціалістів (Ягода С. В., представник регіонального сервісного центру МВС у Миколаївській області).

Лагутіна В. В., методист НМЦ ПТО, ознайомила учасників заходу з методичним підходом до здійснення підготовки водіїв мото-, автотранспортних засобів та особливостями застосування сучасних технологій при підготовці водіїв мото-, автотранспортних засобів.


Присутні ознайомилися з досвідом роботи Призиглея В. А., викладача Новоодеського професійного аграрного ліцею, та Матяша І. В., викладача Єланецького професійного аграрного ліцею, щодо використання новітніх технологій при підготовці водіїв автотранспортних засобів з предметів «Будова й експлуатація вантажного автомобіля», «Основи безпеки дорожнього руху та перша медична допомога при ДТП», «Правила дорожнього руху».


З метою реалізації практичної складової заходу:

• презентовано робочий зошит для проведення лабораторно-практичних робіт з предмета «Правила дорожнього руху» (Матяш І. В., викладач Єланецького професійного аграрного ліцею)

• обговорено нововведення (білети нового зразку – 2017) при складанні іспитів (Вишнева Л. П., викладач Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСО України);

• проведено експрес уроки з предмета «Будова й експлуатація вантажного автомобіля» з теми «Загальна будова та робота двигуна внутрішнього згоряння» (Призиглей В. А., викладач Новоодеського професійного аграрного ліцею) та «Водіння автомобіля» з теми «Водіння на маневреному майданчику» (Грибонос С. В., майстер практичного водіння Вознесенського професійного аграрного ліцею).


З метою реалізації зворотного зв’язку проведено круглий стіл з проблемних питань засідання секції та рефлексію – висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи семінару.


Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює подяку адміністрації та колективу Громадської організації «Миколаївська обласна організація товариства сприяння обороні України» за надану допомогу в організації й проведенні заходу!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 285 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020