П`ятниця, 16.11.2018, 16:56
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Алевтина Вікторівна Клочкова
klo4kova.alevt1na@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів»
16:57
Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів»

Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів» професійно-технічних навчальних закладів області всіх форм власності, що здійснюють підготовку в Миколаївській області

05 жовтня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Громадської організації «Миколаївська обласна організація товариства сприяння обороні України» (далі – ГО «Миколаївська ОО ТСО України») проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії «Водій авто-, мототранспортних засобів» професійно-технічних навчальних закладів області всіх форм власності, що здійснюють підготовку в Миколаївській області, «Методичний супровід впровадження сучасних технологій у навчальний процес як засіб педагогічної діяльності при підготовці водіїв автотранспортних засобів».


Учасників семінару привітали Шаповалова Н. В., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області та Шутяк Ю. О., голова Миколаївської обласної організації товариства сприяння обороні України, який презентував роботу організації та поділився досягненнями та перспективами на майбутнє.

З метою реалізації основної мети засідання секції проведено роботу, змістовне наповнення якої складалося з відпрацювання теоретичної та практичної складової проблемних питань.


Учасників засідання ознайомили з новими нормативними документами щодо організації освітнього процесу, що регламентують діяльність педагогічних працівників з професії Водій авто-, мототранспортних засобів професійно-технічних навчальних закладів області всіх форм власності у поточному навчальному році та акцентовано увагу на змісті Закону України «Про освіту». Шаповалова Н. В., директор НМЦ ПТО, розкрила основні питання, що стосуються професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема, її місце у системі освіти в цілому, сертифікація професійної діяльності педагога тощо.


Учасників секції ознайомили зі змінами у нормативній базі та, відповідно, у порядку проходження державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних засобів та атестації їх спеціалістів (Ягода С. В., представник регіонального сервісного центру МВС у Миколаївській області).

Лагутіна В. В., методист НМЦ ПТО, ознайомила учасників заходу з методичним підходом до здійснення підготовки водіїв мото-, автотранспортних засобів та особливостями застосування сучасних технологій при підготовці водіїв мото-, автотранспортних засобів.


Присутні ознайомилися з досвідом роботи Призиглея В. А., викладача Новоодеського професійного аграрного ліцею, та Матяша І. В., викладача Єланецького професійного аграрного ліцею, щодо використання новітніх технологій при підготовці водіїв автотранспортних засобів з предметів «Будова й експлуатація вантажного автомобіля», «Основи безпеки дорожнього руху та перша медична допомога при ДТП», «Правила дорожнього руху».


З метою реалізації практичної складової заходу:

• презентовано робочий зошит для проведення лабораторно-практичних робіт з предмета «Правила дорожнього руху» (Матяш І. В., викладач Єланецького професійного аграрного ліцею)

• обговорено нововведення (білети нового зразку – 2017) при складанні іспитів (Вишнева Л. П., викладач Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСО України);

• проведено експрес уроки з предмета «Будова й експлуатація вантажного автомобіля» з теми «Загальна будова та робота двигуна внутрішнього згоряння» (Призиглей В. А., викладач Новоодеського професійного аграрного ліцею) та «Водіння автомобіля» з теми «Водіння на маневреному майданчику» (Грибонос С. В., майстер практичного водіння Вознесенського професійного аграрного ліцею).


З метою реалізації зворотного зв’язку проведено круглий стіл з проблемних питань засідання секції та рефлексію – висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи семінару.


Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює подяку адміністрації та колективу Громадської організації «Миколаївська обласна організація товариства сприяння обороні України» за надану допомогу в організації й проведенні заходу!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 121 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018