Субота, 29.02.2020, 08:47
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Листопад » 2 » Відбулося засідання швейників Миколаївської області
08:01
Відбулося засідання швейників Миколаївської області

31 жовтня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» (далі – ДНЗ «Первомайський ППЛ») проведено засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій легкої промисловості професійно-технічних навчальних закладів області (далі – ПТНЗ) «Методичний супровід упровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес при підготовці кваліфікованих робітників легкої промисловості як засіб розвитку професійної компетентності педагогів».


Учасників заходу привітав Кокоша О. І., директор ДНЗ «Первомайський ППЛ», який ознайомив присутніх з перспективами розвитку навчального закладу в сучасних економічних умовах, поділився досягненнями та перспективами щодо роботи створеного за наказом Міністерства освіти і науки України за кошти державного бюджету Навчально-практичного центру у 2017 році.


З метою реалізації основної мети засідання методичної секції проведено роботу, змістовне наповнення якої складалося з відпрацювання теоретичної та практичної складової проблемних питань.

У ході засідання методист НМЦ ПТО Лагутіна В. В. висвітлила питання комплексного підходу до впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес як засобу активізації розвитку професійної компетентності педагогів при підготовці кваліфікованих робітників легкої промисловості.


Проаналізовано результати огляду-конкурсу на кращу навчальну лабораторію з предметів професійно-теоретичної підготовки, навчальну майстерню з виробничого навчання з професій легкої промисловості серед професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області.

Величко І. М., методист ДНЗ «Первомайський ППЛ», презентувала методичний підхід до впровадження в навчально-виховний процес педагогіки співробітництва.


Присутні ознайомилися з досвідом роботи Гринник Т. І., викладача Вознесенського професійного аграрного ліцею, щодо застосування на уроках теоретичного та практичного навчання з професії Швачка сучасних виробничих технологій швейних підприємств м. Вознесенськ.

Суворова Г. В., викладач ДНЗ «Первомайський ППЛ», поділилася досвідом роботи щодо інноваційних шляхів розвитку соціального партнерства на прикладі співробітництва ДНЗ «Первомайський ППЛ» з роботодавцями.


Проведено урок виробничого навчання з теми «Обробка кокеток» з професії Швачка, Кравець (Керімова К. Л., майстер виробничого навчання ДНЗ «Первомайський ППЛ»).

Учасників заходу ознайомили з обладнанням створеного Навчально-практичного центру, проведено консультаційну роботу щодо впровадження в навчальний процес новітніх швейних технологій та дизайну одягу за допомогою комп’ютерного програмного комплексу «JULIVI фірми Сапр-Легпром» та його використання в навчальному процесі.


Губарь О. О., майстер виробничого навчання ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», поділилася досвідом роботи щодо оволодіння сучасними виробничими технологіями, технікою, обладнанням та матеріалами учнями навчального закладу на базі створеного Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій.


З метою підкріплення теоретичного підґрунтя практичною складовою для учасників засідання організовано екскурсію до швейного підприємства ПрАТ «Санта Україна» (Шудра І. А., начальник ВТК швейного підприємства «Санта Україна»).

З метою реалізації зворотного зв’язку проведено круглий стіл з проблемних питань засідання та рефлексію – висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи секції.


Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області та учасники засідання виносять подяку адміністрації й колективу Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» за організацію і проведення заходу, створену творчу й затишну атмосферу.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 231 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020