Середа, 22.01.2020, 14:49
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Травень » 27 » Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії Водій автотранспортних засобів
20:10
Відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професії Водій автотранспортних засобів

22 травня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Миколаївського професійного ліцею проведене засідання обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, незалежно від рівня та форми власності, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій Водій авто-, мототранспортних засобів, з теми «Оновлення змісту професійної підготовки через упровадження сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованого робітника – водія автотранспортних засобів».

Учасників заходу привітала Бакаляр Людмила Володимирівна, в.о. директора Миколаївського професійного ліцею, яка презентувала заклад, ознайомила з особливостями організації навчально-виробничого процесу у ліцеї, поділилася досягненнями та перспективами на майбутнє, побажала учасникам плідної праці, успіхів, натхнення у професійній діяльності.

Лагутіна Валентина Володимирівна, методист НМЦ ПТО, поінформувала присутніх про проведення Міністерством освіти і науки України роботи щодо оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії Водій автотранспортних засобів, розроблення проекту стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу. Акцентувала увагу на необхідності застосування сучасних виробничих технологій у професійній підготовці, адже це шлях підвищення якості підготовки робітничих кадрів.

До участі в заході долучилися представники Регіонального сервісного центру МВС України у Миколаївській області, а саме Ягода Андрій Сергійович та Сусленко Ольга Михайлівна, які ознайомили учасників з порядком підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, відповіли на численні запитання присутніх, які виникають у процесі підготовки кваліфікованих робітників з професії Водій автотранспортних засобів.

Педагоги області поділилися власним досвідом з таких питань: «Використання хмарних технологій як засіб стимулювання самоосвіти та самоудосконалення учнів (на прикладі викладання предмета «Будова вантажного автомобіля») (Алієв Рашидхан Камалутдинович, викладач Надбузького професійного аграрного ліцею), «Сучасні технології та поняття керування автомобілем. Основи стратегії та тактики керування автомобілем. Проблеми та перспективи підготовки фахівців з професії Водій автотранспортних засобів», «Водіння автомобіля – практичні поради» (Підвисоцький Сергій Васильович, викладач та Солтасюк Юрій Дмитрович, майстер практичного водіння Кривоозерського професійного аграрного ліцею).

З метою визначення якості професійної підготовки учнів з професії Водій автотранспортних засобів категорій «С», «С1», визначено динаміку змін в рівні професійної компетентності педагогічних працівників та стимулювання їх удосконалення проведено аналіз результатів І та ІІ етапів обласної олімпіади із зазначеної професії. Члени журі, Вишнева Лариса Петрівна, викладач Миколаївської зразкової автошколи Товариства сприяння обороні України та Алієв Рашидхан Камалутдинович, викладач Надбузького професійного аграрного ліцею, відзначили в цілому достатній рівень знань учнів, зупинилися на питаннях, з яких учні зазнали труднощів у відповіді, поділилися досвідом викладання проблемних тем, а саме «Проїзд перехресть».

Учасникам заходу надано методичну та інформаційно-консультаційну допомогу щодо упровадження в освітній процес стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу з професії Водій автотранспортних засобів.

З метою реалізації зворотного зв’язку учасники секції взяли участь у засіданні «круглого столу» з проблемних питань секції – висновки стали підставою для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи секції.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області виносить подяку директору Миколаївського професійного ліцею Бакаляр Людмилі Володимирівні, адміністрації та колективу закладу за гостинність, надану допомогу в організації й проведенні заходу!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 147 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020