Субота, 29.02.2020, 08:37
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Найбільша цінність на землі – вихована людина
13:31
Найбільша цінність на землі – вихована людина

З кожним роком суспільство все далі відходить від духовних цінностей, які споконвічно вважалися загальнолюдськими. Все більш важливими стають матеріальні блага, новітні технології та розваги. Тим часом, без формування у підростаючого покоління загальнолюдських моральних цінностей, суспільство стає роз’єднаним і вироджується.

25 жовтня 2017 року на базі Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг відбулося засідання обласної методичної секції голів методичних комісій класних керівників та вихователів гуртожитків з теми «Загальнолюдські цінності як орієнтири виховання учнівської молоді».


Присутніх привітав Машков Олександр Васильович, директор Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг.

Учасників секції ознайомлено з новими нормативними документами щодо організації освітнього процесу та акцентовано увагу на змісті Закону України «Про освіту». Шаповалова Наталія Віталіївна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО), розкрила основні питання, що стосуються професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема, її місце та розвиток в контексті положень прийнятого Закону України «Про освіту».


Про роль класного керівника у формуванні моральних якостей учнівської молоді розповіла Іванова Любов Святославівна, методист НМЦ ПТО, яка підкреслила, що саме на класного керівника, вихователя покладається сьогодні висока місія – дійти до серця кожної дитини, створити умови, щоб паростки людяності й добра, гуманізму й справедливості, ввічливості й порядності, милосердя й терпіння обов’язково в ньому проросли.


Досвідом організації роботи з виховання загальнолюдських цінностей в учнів поділилися голови методичних комісій класних керівників та вихователів гуртожитків (далі – голови МК). Вони презентували заходи, що проводяться у їхніх навчальних закладах, з формування загальнокультурних цінностей (голова МК Снігурівського професійного ліцею Хомякова Вікторія Вікторівна), милосердя та добра (голова МК ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей» Дем’янчук Лариса Георгіївна), національно-патріотичних почуттів (голова МК Вознесенського професійного аграрного ліцею Годовиченко Ірина Анатоліївна), громадянської активності (голова МК Миколаївського професійного машинобудівного ліцею Мілюкова Наталя Вікторівна), екологічної свідомості (голова МК Миколаївського професійного промислового ліцею Піскун Світлана Анатоліївна).


З метою забезпечення психолого-педагогічного супроводу соціальний педагог Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг Бойко Олена Олександрівна провела тренінгове заняття «Святині людської душі». Учасники виконували вправи «Знайомство», «Галявина сподівань», «Ціннісні орієнтації», «Ціннісні орієнтири у виховному процесі», заслухали притчу «Найважливіші речі», обговорили особистісно значущі загальнолюдські цінності.


Про досвід роботиз творчої співпраці класного керівника і майстра виробничого навчання у вихованні учнів розповіла Щербань Оксана Анатоліївна, класний керівник Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг,наголосивши, що гасло «Пізнай самого себе і допоможи в цьому своїм учням» – її першочерговий заповіт у роботі з дітьми.Присутні оглянули виставку напрацювань педагогів методичної комісії класних керівників і вихователів гуртожитку Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, відвідали виховну годину у групі першого курсу за професією Кухар, Бармен «Мистецтво жити гідно. У чому воно полягає?», яку провела класний керівник Брядкова Ганна Георгіївна. Учні проаналізували одну з найголовніших особистісних якостей людини – гідність – і дійшли висновку, що людина, яка має гідність, завжди у всі часи діяла і буде діяти згідно із законами честі, совісті, благородства та милосердя.


Учасники засідання дякують адміністрації, педагогам та учнівському колективу Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг за гостинність і створення позитивної атмосфери.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 345 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 5.0/1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020