Вівторок, 02.06.2020, 16:49
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2018 » Листопад » 3 » Впровадження у навчально-виробничий процес сучасних виробничих технологій
20:49
Впровадження у навчально-виробничий процес сучасних виробничих технологій

30 жовтня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) на базі Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» (далі – ДНЗ «Миколаївське ВПУ технологій та дизайну») проведене засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області (далі – ЗП(ПТ)О), що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій легкої промисловості, «Впровадження у навчально-виробничий процес сучасних виробничих технологій як умова забезпечення відповідності рівня кваліфікації випускника потребам ринку праці. Навчально-практичні центри – потенціал для розвитку закладів професійної системи освіти».

Відкрила засідання обласної методичної секції Лагутіна Валентина Володимирівна, методист НМЦ ПТО у Миколаївській області.

Учасників заходу привітала Белоусова Тамара Павлівна, директор ДНЗ «МВПТД», яка ознайомила присутніх з перспективами розвитку закладу освіти в сучасних економічних умовах, впровадженням інноваційних підходів до здійснення системного, комплексного, орієнтованого на практику, освітнього процесу, поділилася досягненнями і перспективами діяльності Навчально-практичного центру, створеного на базі закладу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за кошти державного бюджету у 2017 році.

Лагутіна В. В. висвітлила питання щодо оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників з професій Швачка, Кравець, Закрійник, Вишивальник у зв’язку з упровадженням в освітній процес ЗП(ПТ)О стандарту П(ПТ)О, розробленого на основі компетентнісного підходу; зосередила увагу педпрацівників на необхідності застосування сучасних виробничих технологій, які сприяють підвищенню якості навчання та ефективності освітнього процесу.

Присутні ознайомилися з досвідом роботи Кравченко Л. О., викладача ДНЗ «Миколаївське ВПУ технологій та дизайну», щодо застосування на уроках теоретичного навчання сучасних виробничих технологій (на прикладі реалізації теми «Обробка вистроченої, відкритої і відлітної шлиці в рукаві»).

Для членів секції проведено майстер-клас «Використання техніки оригамі в одязі» (Мазуренко С. Л., майстер виробничого навчання ДНЗ «Миколаївське ВПУ технологій та дизайну»).

Учасники засідання відвідали й обговорили відкритий урок виробничого навчання з теми «Обробка розрізу застібки рукава в чоловічій сорочці» (заключний інструктаж) з професії Кравець (Губарь О. О., майстер виробничого навчання ДНЗ «Миколаївське ВПУ технологій та дизайну»). Слід зазначити, що обладнання майстерні, де проводився урок виробничого навчання, придбане за кошти державного бюджету.

З метою забезпечення інформаційної складової в частині організації та планування роботи методичних комісій ЗП(ПТ)О щодо реалізації змістової компоненти стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, вироблення єдиного підходу до їх впровадження в освітній процес та розробки навчально-плануючої, програмної та облікової документації для здійснення навчального процесу за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти на компетентнісній основі з професій Швачка, Кравець, Закрійник, Вишивальник презентовано досвід роботи провідних фахівців ЗП(ПТ)О області (Григорьєва Т. Ю., викладач, голова методичної комісії Вознесенського професійного аграрного ліцею, Брошевецька Т. С., викладач, голова методичної комісії Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, Коваль С. І., методист ПТУ № 42).

З метою реалізації зворотного зв’язку проведено «круглий стіл» з проблемних питань семінару та рефлексію – висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу та є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи секції.

Учасники секції відзначили цінність та актуальність отриманої інформації, теплу й невимушену атмосферу, в якій проходив захід.

Організатори й учасники засідання висловлюють подяку адміністрації та педагогічному колективу ДНЗ «Миколаївське ВПУ технологій та дизайну» за високий рівень підготовки секції.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 232 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020