Субота, 29.02.2020, 03:05
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Вересень » 28 » Впроваджуємо принципи сталого розвитку у практику викладання хімії, біології і екології
09:53
Впроваджуємо принципи сталого розвитку у практику викладання хімії, біології і екології

25 вересня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено засідання методичної секції викладачів хімії, біології і екології закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Педагогічний інструментарій для впровадження освіти сталого розвитку у курс викладання хімії, біології і екології».

Директор Вищого професійного училища № 21 Архипов Сергій Володимирович познайомив учасників секції з історією та проблемами сучасного розвитку училища, розкрив питання ролі керівника закладу освіти у створенні ефективної системи удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.

Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Дячковська Людмила Кирилівна акцентувала увагу присутніх на методичних рекомендаціях щодо викладання хімії, біології і екології у 2019/2020 навчальному році, підготовлених Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти, познайомила з результатами моніторингу якості освіти у Миколаївській області у 2019 році та з деякими питаннями проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2020 та 2021 роках, розповіла про імплементацію основних положень постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників».

Кичигіна Анна Володимирівна, викладач біології Снігурівського професійного ліцею, презентувала методичний посібник для викладачів «Практичні завдання для інтеграції принципів сталого розвитку на уроках біології і екології», познайомила з методами та прийомами формування принципів сталого розвитку на прикладі уроку «Міждисциплінарні зв’язки біології і екології. Стратегія сталого розвитку суспільства».

Про головні принципи та складові концепції сталого розвитку, приклади її впровадження на уроках хімії, шляхи реалізації наскрізної лінії «Здоров'я і безпека» розповіли Жура Надія Миколаївна, викладач хімії Миколаївського професійного суднобудівного ліцею, та Єфименко Раїса Павлівна, викладач Вищого професійного училища № 21.

Викладачі Надбузького професійного аграрного ліцею Герич Лариса Аркадіївна (викладач біології і екології) та Хоменко Лідія Станіславівна (викладач предметів професійно-теоретичної підготовки професій громадського харчування) поділилися досвідом формування ключових компетентностей в позаурочній роботі. Присутні знайомилися з методикою проведення міжпредметного тижня «Екологічна безпека й сталий розвиток», заповнювали анкету «Екологічна грамотність і здорове життя», обговорювали зміст буклету «Ми обираємо здорове харчування».

Дідик Ольга Савеліївна, практичний психолог Надбузького професійного аграрного ліцею, з метою забезпечення психолого-педагогічного супроводу секції провела психологічний тренінг «Формування в учнів навичок сталого розвитку для повсякденного життя». Викладачі із захопленням виконували вправи «Знайомство», «Правила», «Асоціативний кущ», «Колесо життя», «Баланс знань, ставлень і навичок».

Для реалізації зворотного зв’язку проведено рефлексію «Барвиста квітка». Висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу та інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності й подальшого планування роботи обласної секції.

Викладачі відзначили високий рівень колективної творчої роботи адміністрації, педагогів та учнів Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва при підготовці та проведенні обласного заходу, цінність та актуальність отриманої інформації та додаткових матеріалів.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює подяку адміністрації та педагогічному колективу Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва за надану допомогу!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 94 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020