Субота, 29.02.2020, 07:56
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2017 » Січень » 4 » Закриття Року англійської мови у професійно-технічних навчальних закладах Миколаївської області
11:29
Закриття Року англійської мови у професійно-технічних навчальних закладах Миколаївської області

Відповідно до Указу Президента України від 16 листопада 2015 року № 641/2015 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Також у 2016 році виповнюється 400 років смерті видатного англійського поета та драматурга Вільяма Шекспіра.

Тому професійно-технічні навчальні заклади Миколаївської області протягом року проводили різні заходи, спрямовані на популяризацію англійської мови та літератури. Серед них віртуальний квест, присвячений життю й творчості В.Шекспіра, інсценізація уривків з відомих п’єс драматурга, перегляд відеофільмів про англомовні країни, бінарні уроки з англійської і географії, англійської і всесвітньої історії, а також англійської професійного спрямування (зокрема, для учнів, що набувають професії Кухар. Кондитер. Основна мета уроку – ознайомити учнів з національними стравами англомовних країн, їх презентацією).

Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «GoGlobal» ініціювало у рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, проведення з 12 по 18 грудня 2016 року Всеукраїнського Тижня англійської мови, присвячуючи його офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та популяризації вивчення англійської мови (лист МОНУ від 22.11.2016 №1/9-614). До ініціативи активно долучилися й професійно-технічні навчальні заклади Миколаївської області.

У Миколаївському професійному суднобудівному ліцеї викладачами Ямпольською Н.С., Єсипенко О.В. та учнями ліцею організовані театральна аматорська постановка уривку з п’єси Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта» та дискусійний клуб, ході якого учні переглядали мультимедійні презентації про життєвий шлях В.Шекспіра, виконували завдання, дискутували, декламували англійською уривки з п’єси «Ромео і Джульєтта».

У Снігурівському професійному ліцеї викладач Тарасенко Д.Є. провів відкритий урок з англійської мови «Британські традиції», основна мета якого – поглиблення знань учнів про Шотландію; навчання діалогічному мовленню; формування та розвиток інтересу до культури іншомовних країн; виховання поваги до традицій і культури Великої Британії.

У Вознесенському професійному ліцеї проведений урок – мандрівка з теми: «В. Шекспір – геніальний драматург і поет доби Відродження», у ході якого учні переглядали фрагменти фільмів за творами Шекспіра, створювали стіннівки, писали реферати та навіть малювали портрет відомого драматурга. Цікавими виявилися для учнів декламування та художній переклад сонетів Шекспіра. Підведення підсумків відбулося у формі вікторини «Що я знаю про Шекспіра?».

 

“To be or not to be: that is the question”

 

“If music be a play of love, play on”

 

У лютому 2016 року учні ПТУ № 17, що розташоване у смт Братське, під керівництвом викладача англійської мови Сільчук В.В. підготували й провели урочисту лінійку «Англійська мова – мова міжнародного спілкування; взяли участь у конкурсі стіннівок «The Valentine’s Day»; стали учасниками бесіди «Англійські традиції» та інтелектуальної гри «What? Where? When?».

У березні до дня народження Великого Кобзаря відбувся конкурс читців «Поезія Т.Шевченка англійською», а у квітні – конкурс читців поезії Вільяма Шекспіра та ознайомлення з фільмом «Чудовий світ Великої Британії». Особливо запам’яталася учням училища аматорська постановка п’єси В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта» англійською, де акторами були вони самі та їх друзі. До участі в організації й проведенні заходів долучилися викладачі інших предметів, зокрема, історії та географії, які провели вікторину «Сторінками історії та географії Великої Британії», «Наші європейські сусіди», «Традиції святкування Різдва та Нового Року в англомовних країнах».

У Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей» учні взяли участь у брейн-рингах, відкритих уроках, які провели викладачі англійської мови Куришко А.В. та Рудя С.В. Із педагогічними працівниками навчального закладу викладачем Куришко А.В. був проведений майстер-клас, в ході якого присутні ознайомилися з інноваційними методами роботи викладача.

Активно працювали учні під час проведення Тижня англійської мови у Вищому професійному училищі суднобудування і Миколаївському професійному ліцеї, де викладачі Борщ Ю.О., Дьяконенко Г.Д. велику увагу приділяють позакласній роботі з англійської мови. Постійно така робота протягом багатьох років здійснюється й у Вищому професійному училищі № 21 м. Миколаєва. Учні училища активно знайомляться з традиціями англомовних країн, беруть участь у позакласних заходах: постановах, співах, квестах, читанні поезії тощо.

Конкурс Знавців Англії під час проведення «Дня Англії» у ВПУ № 21

Підсумовуючи результати проведеного Року англійської мови в Україні та враховуючи, що загально прийнятою мовою спілкування у Світі є англійська, загальносуспільне опанування нею стає одним із важливіших питань держави взагалі та системи освіти зокрема. До того ж, мовна підготовка майбутнього кваліфікованого робітника нині порівнюється з його спеціальною підготовкою й суттєво впливає на конкурентоспроможність конкретного фахівця на ринку праці, який пред'являє досить тверді вимоги до професійної підготовки фахівців, що пропонують власні послуги з метою зайняти гідне місце в соціальній і професійній складовій сучасного суспільства. В умовах постійних контактів вітчизняних промисловців і підприємців із закордонними партнерами роботодавець віддає перевагу випускникам навчальних закладів професійної освіти з відповідною мовною підготовкою, які орієнтуються у власній предметній області, впевнено почувають себе в іншомовному середовищі й мають навички спілкування з іноземними колегами в контексті сумісної професійної діяльності.

Категорія: Обласні заходи з учнями | Переглядів: 331 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020