Субота, 29.02.2020, 08:49
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Березень » 22 » Засідання методичної секції викладачів предметів та майстрів виробничого навчання професій зварювального напрямку
19:31
Засідання методичної секції викладачів предметів та майстрів виробничого навчання професій зварювального напрямку

20 березня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» (далі – ДНЗ «ЮПЛ») проведене засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) області, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників зварювальних професій, з теми «Мотиваційні компоненти освітньої діяльності».

З вітальним словом до учасників секції звернувся директор Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Невідомий Сергій Вікторович.

Ромашевська Ганна Анатоліївна, методист НМЦ ПТО, ознайомила присутніх із теоретичним підґрунтям формування позитивної мотивації, що застосовується для розвитку інтересу до навчання в учнів, та розкрила мотиваційну роль викладача і майстра виробничого навчання у процесі здобуття майбутньої професії учнями ЗП(ПТ)О.

Юрій Ірина Вікторівна, заступник директора ДНЗ «ЮПЛ» з навчально-виробничої роботи, розкрила питання мотивації навчання, яка є запорукою стимулювання учнів до досягнення успіху. Поділилася досвідом спільної роботи заступника директора з навчально-виробничої роботи та педагогічних працівників закладу. Також ознайомила учасників засідання з роботою Навчально-практичного центру сучасних зварювальних технологій для підготовки кваліфікованих робітників.

Викладач професійно-теоретичної підготовки Миколаївського професійного ліцею Борцова Тетяна Анатоліївна та майстер виробничого навчання Вищого професійного училища суднобудування Гандрабура Іван Вікторович поділилися досвідом використання мотиваційних компонентів на уроках теоретичного і виробничого навчання.

Учасники засідання переглянули фрагмент уроку викладача професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «ЮПЛ» Кєрниш Лариси Михайлівни, у ході якого учні відпрацьовували навички роботи на малоамперних тренажерах в лабораторії зварювальних технологій. Присутні мали змогу спробувати власні сили.

Педагогів ознайомили з новими нормативними документами щодо організації та планування освітнього процесу в ЗП(ПТ)О, зосередивши увагу на нових стандартах професійної (професійно-технічної) освіти, розроблених на основі компетентісного підходу. Своїм досвідом роботи з новим СП(ПТ)О з професії Електрогазозварник поділився голова методичної комісії зварювального напрямку Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Ліхачов Сергій Миколайович.

Присутні відвідали Навчально-практичний центр Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» сучасних зварювальних технологій, де долучилися до майстер-класу майстра виробничого навчання Арпентій Олени Олександрівни. Гості ознайомилися із сучасним зварювальним обладнанням фірми Fronius: мультисистемами TransStil 2700c, TransStil 2200, Transmig 1750, MagicWave 190, апаратом плазмового різання Powermax 30air. Присутні також випробували деякі прийоми зварювання.

З метою реалізації зворотного зв’язку учасники секції взяли участь у засіданні «круглого столу» з проблемних питань засідання. Обговорювали шляхи і методи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, використання сучасних методів навчання, які активно впроваджуються у навчально-виробничий процес і дають змогу підвищувати якість підготовки конкурентоспроможного кваліфікованого робітника.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області виносить подяку адміністрації та педагогічному колективу Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» за надану допомогу в організації та проведенні заходу!

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 149 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020