Доброго часу доби! В мене виникло декілька запитань: 1. Навіщо закладам освіти власні web-сайти? 2. Чому непередбачена оплата праці на сайті, якщо цей сайт розробив викладач навчального закладу? Завчасно дякую за відповідь! З повагою, Тарас Валентинович.
Сайт – це свого роду «візитна картка» навчального закладу в Інтернеті. Учні, педпрацівники або будь-які зацікавлені особи мають постійний доступ до інформації про навчальний заклад, переліку професій, з яких здійснюється підготовка, правил прийому; отримують своєчасну й актуальну інформацію про зміни, події та пропозиції ПТНЗ; самостійно знаходять відповіді на теми й питання, що цікавлять їх, позбавляючи від багаторазового роз'яснення однотипних питань по телефону або в очному режимі.
Сайт може використовуватися також для збору і накопичення інформації, необхідної для підвищення якості й ефективності освіти. Розміщення анкет, опитувальників і голосувань допоможе зменшити недоліки й оптимальніше організувати навчально-виробничий та навчально-виховний процеси. Сайт можна розглядати і як інструмент комунікації не лише адміністрації, педагогів та учнів, але й батьків. У цій якості сайт сприяє підвищенню відвертості освітньої установи.
Сьогодні сайт – необхідний, а для багатьох навчальних закладів – основний інструмент набору учнів на новий навчальний рік, слухачів програм професійної перепідготовки. Він є недорогим рекламним засобом навчального закладу, при цьому охоплюючи величезну аудиторію, працюючи цілодобово сім днів на тиждень без перерв, свят і вихідних, доступний у будь-якій точці світу.
Питання щодо оплати праці за виконану роботу не належить до компетенції НМЦ ПТО.