Субота, 29.02.2020, 03:00
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОНМ від 25.12.2015 № 944

[ Викачати з сервера (266.5 Kb) ]

30.12.2015, 11:48

Відповідно до п.6 Положення про департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 07.05.2013 №136-р, на підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, планів-графіків Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) та Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України, з метою забезпечення підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів професійно-технічних навчальних закладів області

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації керівних кадрів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області у 2016 році за кошти держбюджету у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ) НАПН України, план-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти на 2016 рік за заочною та очно-дистанційною формами, поіменний список майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області, які підвищуватимуть кваліфікацію на базі профільних професійно-технічних навчальних закладів Міністерства освіти і науки України у 2016 році (додатки 1, 2, 3).

2. Відрядити до м. Києва до Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) Університету менеджменту освіти НАПН України на навчання з відривом від виробництва за очно-дистанційною формою керівні кадри професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області (далі – ПТНЗ) за категоріями «Директори ПТНЗ», «Заступники директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи», «Заступники директорів ПТНЗ з навчальної роботи», «Методисти ПТНЗ», «Заступники директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи» у терміни, зазначені в додатку 1. Працівникам, які підвищуватимуть кваліфікацію, прибути до Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) у перший день роботи курсів, маючи при собі копію наказу про направлення на навчання, завірену в установленому порядку, та матеріали для написання випускної творчої роботи на одну з актуальних тем.

3. Директорам Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Глазачеву Ю.Б., ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» Невідомому С.В., ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей» Кокоші О.І., ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» Белоусовій Т.П., Арбузинського професійного аграрного ліцею Петренко Л.М., Професійно-технічного училища № 33 Колці О.П., Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Л.С., Маринівського професійного аграрного ліцею Косінчуку М.О. забезпечити умови для виконання навчальних планів практично орієнтованих курсів підвищення кваліфікації майстрами виробничого навчання на базі профільних навчально-практичних центрів Міністерства освіти і науки України та методичний супровід з боку методистів ПТНЗ протягом усього періоду навчання, визначеного прямими договорами з навчально-практичними центрами.

4. Директорам Миколаївського професійного машинобудівного ліцею Матвійчуку О.А., Миколаївського професійного суднобудівного ліцею Лисейку О.Й., ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» Белоусовій Т.П., виконуючій обов’язки директора Кривоозерського професійного аграрного ліцею Шевченко Г.І. забезпечити належні умови проведення курсів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою.

5. Витрати на відрядження керівних та педагогічних кадрів, які направляються на підвищення кваліфікації, віднести за рахунок ПТНЗ, що відряджають.

6. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н.В. (за узгодженням):

1) погодити графік проведення навчання за очно-дистанційною та заочною формами у ПТНЗ області з Білоцерківським Інститутом неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України (додаток 2);

2) погодити графік проведення практично орієнтованих курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з профільними центрами Міністерства освіти і науки України;

3) провести інструктивно-методичні наради з питань упровадження інтегрованого виду підвищення кваліфікації з заступниками директорів з навчально-методичної роботи (методистами) як особами, відповідальними за зазначену роботу; систематично надавати методичну допомогу педагогічним працівникам у реалізації програм курсів підвищення кваліфікації;

4) посилити контроль за поетапним виконанням навчальних планів та програм слухачами курсів з метою безумовного виконання плану підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів ПТНЗ у 2016 році.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 290 | Завантажень: 14
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020