Четвер, 24.09.2020, 00:23
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Катерина Олександрівна Матвійчук
matviychuk437@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОН ОДА від 28.12.2017 № 844

[ Викачати з сервера (75.3 Kb) ]

29.12.2017, 16:05

Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018 році

Відповідно до підпункту 20 пункту 6 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.04.2016 № 154-р, на підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, планів-графіків Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) та Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України, з метою забезпечення підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області (далі – ЗПО) у 2018 році за кошти держбюджету у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Київ) НАПН України, план-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти на 2018 рік за очно-дистанційною та заочною формами, поіменний список майстрів виробничого навчання ЗПО, які підвищуватимуть кваліфікацію на базі навчально-практичних центрів Міністерства освіти і науки України у 2018 році (додатки 1, 2, 3).

2. Відрядити до м. Києва до Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ) на навчання з відривом від виробництва за очно-дистанційною формою керівні кадри ЗПО за категоріями «Директори ЗПО», «Новопризначені директори ЗПО», «Заступники директорів ЗПО з навчально-виробничої роботи», «Новопризначені заступники директорів ЗПО з навчально-виробничої роботи», «Заступники директорів ЗПО з навчальної роботи», «Методисти ЗПО», «Заступники директорів ЗПО з навчально-виховної роботи», «Новопризначені заступники директорів ЗПО з навчально-виховної роботи», «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання ЗПО» у терміни, зазначені в додатку 1.

Працівникам, які підвищуватимуть кваліфікацію, прибути до Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Київ) у перший день роботи курсів, маючи при собі копію наказу про направлення на навчання, завірену в установленому порядку, та матеріали для написання випускної творчої роботи на одну з актуальних тем.

3. Директорам Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Глазачеву Ю. Б., Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Невідомому С. В., ДНЗ «Баштанський професійний ліцей» Швабу М. О., Миколаївського професійного промислового ліцею Гуревич Г. П., Миколаївського професійного ліцею сфери послуг Сергієнку В. Й., Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг Машкову О. В., Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Л. С., Маринівського професійного аграрного ліцею Косінчуку М. В., Арбузинського професійного аграрного ліцею Петренко Л. М., Єланецького професійного аграрного ліцею Кружковій Н. В., в. о. директора Миколаївського професійного ліцею Бакаляр Л. В. забезпечити умови для виконання навчальних планів практично орієнтованих курсів підвищення кваліфікації майстрами виробничого навчання на базі профільних навчально-практичних центрів Міністерства освіти і науки України та методичний супровід з боку методистів ЗПО протягом усього періоду навчання, визначеного прямими договорами з навчально-практичними центрами.

4. Директорам Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва Глазачеву Ю. Б., Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва Сироватському І. М., Вознесенського професійного ліцею Путієнку С. П., Новоодеського професійного аграрного ліцею Українцю В. М. забезпечити належні умови проведення курсів підвищення кваліфікації Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України за очно-дистанційною формою.

5. Витрати на відрядження керівних та педагогічних кадрів, які направляються на підвищення кваліфікації, віднести за рахунок ЗПО, що відряджають.

6. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) погодити графік проведення навчання за очно-дистанційною та заочною формами у ЗПО з Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України (додаток 2);

2) погодити графік проведення практично орієнтованих курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з профільними центрами Міністерства освіти і науки України;

3) провести інструктивно-методичні наради з питань упровадження інтегрованого виду підвищення кваліфікації з заступниками директорів з навчально-методичної роботи (методистами) як особами, відповідальними за зазначену роботу; систематично надавати методичну допомогу педагогічним працівникам у реалізації програм курсів підвищення кваліфікації;

4) постійно здійснювати моніторинг поетапного виконання навчальних планів та програм слухачами курсів з метою забезпечення виконання плану підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів ЗПО у 2018 році.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 302 | Завантажень: 45
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020