П`ятниця, 24.03.2023, 10:07
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Катерина Олександрівна Матвійчук
matviychuk437@gmail.com
Панченя Наталя Юріївна
panchenianatalia@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Список сайтів
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2023 » Лютий » 26 » Сучасне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення при підготовці кваліфікованих робітників з професій сфери послуг
18:04
Сучасне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення при підготовці кваліфікованих робітників з професій сфери послуг

Саме за цією темою 23 лютого 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) проведено онлайн-засідання обласної методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій сфери послуг.

З метою реалізації завдань засідання методист НМЦ ПТО у Миколаївській області Лагутіна Валентина Володимирівна розкрила питання щодо особливостей створення освітнього середовища, яке характеризується обсягом освітніх послуг, їхньою якістю, інтенсивністю освітньої інформації. Акцентувала увагу учасників на таких питаннях: функціонування освітнього середовища на принципах взаємодії різних освітніх систем, народжених певною культурою; сучасна модель педагога, що передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатись, бути в постійному творчому пошуку; професійний саморозвиток та основні компоненти самоосвітньої діяльності педагогів.

Балашова Наталія Володимирівна, голова обласної методичної секції, викладач державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», ознайомила учасників заходу з напрямками моди та трендами весна-літо 2023 в перукарському мистецтві. Презентувала сучасні жіночі зачіски та чоловічі стрижки. Ознайомила присутніх із сучасними технологіями фарбування волосся, новими поглядами на їх відтінки.

З метою обміну досвідом, визначення рівня ефективності діяльності, оцінювання професійної майстерності педагогів, що атестуються, заслухано творчі звіти таких педагогічних працівників ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»:

Жулай Любов Іванівну, майстра виробничого навчання, за темою «Презентація навчальних електронних матеріалів для підготовки здобувачів освіти з професії "Перукар (перукар-модельєр)»;

Ковальчук Юлію Василівну, майстра виробничого навчання, за темою «Створення та використання електронних освітніх ресурсів з професій «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».

Любов Іванівна та Юлія Василівна презентували розроблені персональні сайти з професій «Перукар (перукар-модельєр)», «Візажист». Ознайомили присутніх з перевагами та перспективами використання ІКТ в освітньому процесі, розробленим електронним контентом. Юлія Василівна продемонструвала діаграму ефективності застосування персонального сайту, як в офлайн навчанні, так і під час дистанційного чи змішаного навчання.

З метою підкріплення теоретичного підґрунтя практичною складовою Дяченко Інна Григорівна, викладач, майстер виробничого навчання Новоодеського професійного аграрного ліцею провела майстер-клас за темою «Оздоровлення волосся в сучасних умовах. Топ-5 салонних процедур для волосся». Акцентувала увагу присутніх на вплив негативних факторів на волосся взимку; захворюваннях волосся; раціоні харчування як основному джерелі надходження вітамінів для здорового росту волосся. Надала рекомендації щодо лікування волосся в домашніх умовах, його збереження.

З метою реалізації зворотного зв’язку проведено круглий стіл з проблемних питань засідання секції та рефлексію – висновки стали підґрунтям для оцінювання результативності проведеного заходу, є інструментарієм для визначення пріоритетних напрямків діяльності та подальшого планування роботи обласної методичної секції.

Оцінно-рефлексивний показник якості проведеного заходу забезпечено шляхом реалізації сесії запитань та відповідей.

НМЦ ПТО у Миколаївській області висловлює щиру подяку всім педагогам – спікерам за професійний підхід до підготовки змісту матеріалів, презентованих під час засідання.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Валентина Лагутіна, методист НМЦ ПТО у Миколаївській області
Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 18 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Дія.Цифрова освіта
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2023