Середа, 22.01.2020, 15:33
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2019 » Грудень » 7 » Удосконалюємо роботу щодо професійної орієнтації учнівської молоді
09:46
Удосконалюємо роботу щодо професійної орієнтації учнівської молоді

З метою підвищення інформаційної та професійної компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області в частині використання сучасних форм і методів популяризації робітничих професій, забезпечення психолого-педагогічного супроводу впровадження інструментарію, спрямованого на удосконалення методики проведення роботи профорієнтаційного напрямку Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО у Миколаївській області) проведено семінар-тренінг для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області, що залучаються до профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти серед учнівської молоді 8-11 класів.

Проведенню заходу передувала кропітка робота, проведена НМЦ ПТО у Миколаївській області. Зокрема, створена робоча група з розроблення проєктів програм тренінгів з проведення профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти серед учнівської молоді 8-11 класів, склад якої затверджено наказом департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 27.11.2019 № 606 «Про удосконалення профорієнтаційної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області». Визначені напрями роботи членів зазначеної групи. Запрошені до участі в семінарі-тренінгу представники закладів вищої освіти, служби зайнятості.

Організатори заручилися підтримкою керівників управлінь, відділів освіти міських, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад щодо визначення пілотних для проведення профорієнтаційних тренінгів з учнями 8-11 класів підпорядкованих їм закладів загальної середньої освіти та сприяння в організації в них відповідної роботи протягом 09-13 грудня 2019 року.

Члени робочої групи Дідик Ольга Савелівна та Рожко Ганна Володимирівна, практичні психологи Надбузького професійного аграрного ліцею і Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» відповідно, розробили проєкти програм профорієнтаційних тренінгів для педагогічних працівників – відповідальних за проведення профорієнтаційних тренінгів та учнів 8-11 класів.

03 грудня відбулося засідання робочої групи, у ході якого обговорено запропоновані проєкти програм тренінгів, порядок денний семінару-тренінгу.

05 грудня 2019 року Миколаївський професійний машинобудівний ліцей гостинно зустрічав учасників семінару-тренінгу – 28 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, а саме: заступників директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи, працівників психологічної служби, викладачів, майстрів виробничого навчання.

Протягом заходу присутні ознайомилися з правилами і вимогами організації та проведення тренінгу, навчалися працювати із запропонованими програмами профорієнтаційних тренінгів, ознайомилися з методичним забезпеченням профорієнтаційної роботи, розробленим працівниками служби зайнятості.

Учасники заходу поділилися власним досвідом роботи щодо особливостей планування, організації та проведення профорієнтаційної роботи.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області висловлює щиро подяку Дідик Ользі Савелівні та Рожко Ганні Володимирівні, практичним психологам Надбузького професійного аграрного ліцею і Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» відповідно, за розроблені програми тренінгів та навчання педагогів їх проведенню; Русановій Наталії Григорівні, начальнику відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості, та Опанасенко Людмилі Анатоліївні, викладачу Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили, за участь у зазначеному заході, надані матеріали; Матвійчуку Олександру Анатолійовичу, директору, й адміністрації Миколаївського професійного машинобудівного ліцею за створення сприятливої для роботи атмосфери.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 59 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 3.0/2
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020