Четвер, 24.09.2020, 00:21
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Катерина Олександрівна Матвійчук
matviychuk437@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » 2020 » Травень » 21 » Відбувся онлайн-семінар заступників директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи
13:49
Відбувся онлайн-семінар заступників директорів ЗП(ПТ)О з навчально-виховної роботи

20 травня 2020 року у додатку Skype Meet Now відбувся онлайн-семінар заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з навчально-виховної роботи «Організація виховної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти з використанням можливостей Інтернет у період дистанційного навчання». До онлайн-зв`язку приєдналися 26 заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О Миколаєва та Миколаївської області.

Плідної роботи учасникам семінару побажала Наталія Шаповалова. Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області відзначила роль профорієнтаційної роботи у піднятті престижності робітничих професій, складності її проведення в умовах карантину. Зазначила, що державою приділяється велика увага здійсненню такої роботи та популяризації професійної (професійно-технічної) освіти. Про це свідчить і п. 26 Плану заходів на 2020-2027 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» на період до 2027 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 № 508-р.

Семінар відкрила Ромашевська Ганна Анатоліївна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, яка зосередила увагу присутніх на особливостях роботи заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з навчально-виховної роботи у період карантину та впровадження дистанційного режиму роботи в освітньому закладі.

Усенко Олена Андріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вознесенського професійного ліцею, Крилов Денис Сергійович, заступник директора з навчально-виховної роботи Новоодеського професійного аграрного ліцею, Бойко Євгеній Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва, Сажиєнко Світлана Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Первомайський професійний промисловий ліцей», Коваленко Олена Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського професійного ліцею, поділились досвідом організації виховної роботи у закладі освіти в умовах карантину, здійснення профорієнтаційної роботи, ознайомили колег зі шляхами організації спільної роботи колективу – класних керівників, вихователів, бібліотекарів, практичних психологів, – які використовують різні форми спілкування зі здобувачами освіти. Звернули увагу на значну роль інформаційного наповнення сайту освітнього закладу та соціальних сторінок (вайбер, фейсбук, інстаграм, телеграм), особливо, в умовах карантину.

Грищенко Сергій Георгійович, методист Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» розповів про здійснення профорієнтаційної роботи в освітньому закладі під час карантину. Він відзначив високу результативність та ефективність профорієнтації в умовах карантину, коли до неї залучаються учні закладу. Прикладами такої роботи є спілкування у вайбер групах, телефонному режимі з активними учнями, лідерами учнівського самоврядування із закликом агітувати своїх знайомих через соцмережі; проведення мотиваційних акцій «Приведи друга», різноманітних челенджей, он-лайн флешмобів; опитувань учнів у соцмережах «Навчаємось удома», «Життя під час карантину», «А що ти робиш заради свого майбутнього?» тощо з викладенням фото, відмічаючи заклад освіти хештегом; створення тематичних відео-меседжей тощо.

Олійник Майя Василівна, заступник директора з виховної роботи Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, практикуючий психолог, провела з учасниками семінару психологічний тренінг. Мета тренінгу полягала в тому, щоб психологічно допомогти освітянам зорганізуватися для роботи у період карантину.

Під час підведення підсумків кожен учасник семінару мав можливість висловити власні враження, поділитися думками за темою засідання.

Проведений захід сприяв підвищенню методичної і управлінської компетенції та усвідомленню учасниками семінару себе й власної професійної діяльності як шляху до особистісного й професійного зростання.

Категорія: Обласні заходи для пед.працівників | Переглядів: 97 | Додав: vaSKIN | Рейтинг: 0.0/0
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020