Субота, 29.02.2020, 03:09
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Статті » "ПРОФЕСІОНАЛ"

Інформаційно-методичний журнал "Професіонал" № 4/2012

Положення про електронні освітні ресурси (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1060 «Про затвердження Положення про електронні освітні ресурси»)

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за заочною формою – найоптимальніша форма в умовах сьогодення (витяг з наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.12.2012 № 919 «Про підвищення кваліфікації керівних та інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ Миколаївської області у 2013 році»)

НА ПЕРСПЕКТИВУ

Куликова Т.О. Система управління професійно-технічним навчальним закладом (методичні рекомендації)

З ДОСВІДУ РОБОТИ

Лемещенко Т.В. Проведення конкурсів професійної майстерності – запорука підвищення професійної компетентності майстрів виробничого навчання та поширення досвіду щодо застосування інноваційного підходу в підготовці кваліфікованих робітників (за результатами проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кухар» у 2012/2013 навчальному році)

Гостєва О.В. Методична розробка уроку виробничого навчання з теми «Приготування страв та гарнірів із смажених овочів»

Кривобородова А.М. Використання інформаційно-комунікаційних засобів та нетрадиційних методів навчання як шлях до формування мотивації на уроках бухгалтерського обліку

Кривобородова А.М. Методична розробка уроку з теми «Порядок та умови видачі, повернення підзвітних сум» (предмет «Бухгалтерський облік»)

Фіньков В.В. Формування в учнів технічного мислення

МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД

Куликова Т.О. Забезпечення якісного освоєння професії шляхом раціонального використання потенціалу учнів у професійно-практичній підготовці (за результатами обласного семінару старших майстрів ПТНЗ)

Бондар О.В. Удосконалення навичок виконання сільськогосподарських робіт машинно-тракторними агрегатами на навчальному полігоні з використанням навігаційних приладів

Павленко О.О. Створення сучасної матеріально-технічної бази для якісного навчання та умов раціонального використання потенціалу учнів з професійно-практичної підготовки з професії «Кравець»

Савчук І.В. Методичний супровід забезпечення умов для якісного проведення самоаналізу освітньої діяльності при здійсненні атестаційної експертизи ПТНЗ області

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Савчук І.В. Осучаснення комплексно-методичного та дидактичного забезпечення предметів на основі ІКТ шляхом створення навчальних фільмів (за результатами обласного конкурсу «Успішний проект - 2012» на кращий навчальний фільм з професій торгівлі, громадського харчування та ресторанного сервісу серед педагогічних працівників (авторських колективів) професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області)

ДО ДРУКОВАНОЇ ВЕРСІЇ ЖУРНАЛУ ДОДАЄТЬСЯ ДИСК, НА ЯКОМУ РОЗМІЩЕНО ПІДБІРКУ ТАКИХ МАТЕРІАЛІВ:

Зміст матеріалів, які входять до // Професіонал №4/2012.

Підбірка кращих напрацювань старших майстрів ПТНЗ (презентації, схеми, відео- й аудіозаписи тощо) за результатами проведення семінару старших майстрів ПТНЗ області (I підгрупа – 23.10.2012, Казанківський ПАЛ; II підгрупа – 01.11.2012, Миколаївський професійний ліцей сфери послуг).

Підбірка кращих електронних дидактичних демонстраційних матеріалів, фрагментів відеоуроків та відеопрезентацій за результатами проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Кухар» у 2012/2013 навчальному році.

Кривобородова А.М. Електронний аналог друкованого видання, а саме: методична розробка уроку з теми «Порядок та умови видачі, повернення підзвітних сум» (предмет «Бухгалтерський облік») та електронне видання документів-додатків, які пройшли редакційно-видавниче опрацювання, мають вихідні відомості й призначені для розповсюдження в незмінному вигляді (матеріал поширюється в рамках атестації викладача Снігурівського професійного ліцею на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»).

Підбірка електронних дидактичних демонстраційних матеріалів (схеми, таблиці тощо), призначених для методичного супроводу уроків з предметів професійно-теоретичної та практичної підготовки професій громадського харчування.

Мосієнко Т.С. «Активізація пізнавальної діяльності учнів засобами технології Web2.0» (подано теоретичне підґрунтя проблеми з додатками у вигляді презентацій-електронних дидактичних демонстраційних матеріалів) – матеріал поширюється в рамках атестації викладача Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» (попередній етап поширення досвіду роботи викладача: засідання секції викладачів предмета «Інформатика» та «Інформаційні технології» ПТНЗ області – 29.11.2012, Новоодеський ПАЛ).

Категорія: "ПРОФЕСІОНАЛ" | Додав: vaSKIN (23.01.2013)
Переглядів: 724 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020