Субота, 29.02.2020, 03:07
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ МОНУ від 03.05.2018 № 329

[ Викачати з сервера (38.0 Kb) ]

10.05.2018, 09:33

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр

Відповідно до підпункту 20 пункту 6, підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 14.02.2018 № 32-р, на виконання наказів департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 02.02.2018 № 51 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 13 лютого 2018 року за номером 50/2963, та від 20.02.2018 № 115 «Про затвердження складу організаційного комітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр», з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної (професійно-технічної) освіти у період з 26 березня по 26 квітня 2018 року проведені І і ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр (далі – Конкурс).

ІІ (обласний) етап відбувся 25-26 квітня 2018 року на базі Березнегуватського професійного ліцею. У ньому взяли участь учні Березнегуватського професійного ліцею, філії Надбузького професійного аграрного ліцею, Казанківського професійного аграрного ліцею (всього три особи) – переможці I етапу Конкурсу (далі – Учасники).

Учасники Конкурсу продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання при розрахунку витрат матеріалів на виконання кам’яних робіт та у ході практичного туру при укладанні цегляної кладки П-подібної конструкції за однорядною системою перев'язки товщиною в 1,5 цеглини з вертикальними обмеженнями та розшивкою швів.

Членами журі відзначений високий рівень умінь Учасників щодо організації робочого місця муляра, вхідного контролю якості матеріалів, дотримання вимог охорони праці та культури виконання робіт, заощадливого ставлення до будівельних матеріалів та розчину. Разом з тим, зроблено зауваження щодо дотримання технології кладки та забезпечення якості виконаних робіт.

На підставі спільного рішення оргкомітету та журі ІІ (обласного) етапу Конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр й нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, ІІ та IIІ ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Шушуру Володимира, учня Казанківського професійного аграрного ліцею;

дипломом II ступеня – Мосунова Анатолія, учня Березнегуватського професійного ліцею;

дипломом IIІ ступеня – Іщука Андрія, учня філії Надбузького професійного аграрного ліцею.

2. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр Вінівітіну Олену Іванівну, майстра виробничого навчання Казанківського професійного аграрного ліцею.

3. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації колектив Березнегуватського професійного ліцею (директор Павліченко Л. С.) за високий рівень організації й проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

4. Преміювати в межах затвердженого фонду оплати праці на 2018 рік Павліченко Л. С., директора Березнегуватського професійного ліцею, за високий рівень організації й проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Муляр в розмірі одного посадового окладу.

5. Рекомендувати директору Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Л. С. відзначити працівників підпорядкованого закладу, які були задіяні в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

6. Директору Березнегуватського професійного ліцею Павліченко Л. С. у зв’язку з тим, що Шушура Володимир, учень Казанківського професійного аграрного ліцею, на момент проведення ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Муляр вже завершить навчання:

1) забезпечити участь учня Мосунова Анатолія у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Муляр, що проводитиметься на базі Вищого професійного училища № 1 м. Рівного 15-17 травня 2018 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2018 №419 «Про організацію та проведення III етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2017-2018 навчальному році»;

2) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня.

7. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до 05 травня 2018 року до відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України звіт про проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу та заявку на участь представника Миколаївської області у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Муляр;

2) проаналізувати результати проведеного ІІ (обласного) етапу Конкурсу і розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів;

3) забезпечити належний методичний супровід підготовки учня Мосунова Анатолія до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Муляр.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 199 | Завантажень: 4
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020