Четвер, 24.09.2020, 00:24
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Катерина Олександрівна Матвійчук
matviychuk437@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ МОНУ від 03.05.2018 № 328

[ Викачати з сервера (66.5 Kb) ]

10.05.2018, 09:29

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання

Відповідно до підпункту 20 пункту 6, підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 14.02.2018 № 32-р, на виконання наказів департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.02.2018 № 75 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 16 лютого 2018 року за номером 55/2968, та від 03.03.2018 № 140 «Про затвердження складу організаційного комітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання», з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної (професійно-технічної) освіти у період з 23 лютого по 03 квітня 2018 року проведені І і ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання (далі – Конкурс).

ІІ (обласний) етап Конкурсу відбувся 03 квітня 2018 року на базі Вознесенського професійного ліцею.

У ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь учні Вознесенського професійного ліцею, Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» – переможці I етапу Конкурсу (далі – Учасники).

Результати проведеного конкурсу свідчать про достатній рівень знань та вмінь учнів. У ході змагань Учасники демонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання, дотримувалися норм охорони праці, демонстрували культуру виробництва, вміння правильно обирати й застосовувати інструменти.

Разом з тим, членами журі зроблено зауваження Учасникам щодо дотримання технології зварювання та забезпечення якості виконаних робіт.

На підставі спільного рішення оргкомітету та журі ІІ (обласного) етапу Конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання й нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, ІІ та IIІ ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Турянського Миколу, учня Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

дипломом II ступеня – Назаренко Ярослава, учня Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»;

дипломом IIІ ступеня – Замрику Дениса, учня Вознесенського професійного ліцею.

2. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання Тягій Володимира Івановича, майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей».

3. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації колектив Вознесенського професійного ліцею (директор Путієнко С. П.) за високий рівень організації й проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

4. Преміювати в межах затвердженого фонду оплати праці на 2018 рік Путієнко С. П., директора Вознесенського професійного ліцею, за високий рівень організації й проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання в розмірі одного посадового окладу.

5. Рекомендувати директору Вознесенського професійного ліцею Путієнко С. П. відзначити працівників підпорядкованого закладу, які були задіяні в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

6. Директору Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» Кокоші О. І.:

1) забезпечити участь учня Турянського Миколи у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання, що проводитиметься на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» м. Харків 30 травня – 1 червня згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2018 №419 «Про організацію та проведення III етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2017-2018 навчальному році»;

2) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня.

7. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до 08 травня 2018 року до відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України звіт про проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу та заявку на участь представника Миколаївської області у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання;

2) проаналізувати результати проведеного ІІ (обласного) етапу Конкурсу і розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів;

3) забезпечити належний методичний супровід підготовки учня Турянського Миколи до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 290 | Завантажень: 7
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020