Четвер, 13.12.2018, 06:09
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Алевтина Вікторівна Клочкова
klo4kova.alevt1na@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №33
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ МОНУ від 03.05.2018 № 328

[ Викачати з сервера (66.5 Kb) ]

10.05.2018, 09:29

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання

Відповідно до підпункту 20 пункту 6, підпункту 13 пункту 11 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 14.02.2018 № 32-р, на виконання наказів департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.02.2018 № 75 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 16 лютого 2018 року за номером 55/2968, та від 03.03.2018 № 140 «Про затвердження складу організаційного комітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання», з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної (професійно-технічної) освіти у період з 23 лютого по 03 квітня 2018 року проведені І і ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання (далі – Конкурс).

ІІ (обласний) етап Конкурсу відбувся 03 квітня 2018 року на базі Вознесенського професійного ліцею.

У ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь учні Вознесенського професійного ліцею, Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» – переможці I етапу Конкурсу (далі – Учасники).

Результати проведеного конкурсу свідчать про достатній рівень знань та вмінь учнів. У ході змагань Учасники демонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання, дотримувалися норм охорони праці, демонстрували культуру виробництва, вміння правильно обирати й застосовувати інструменти.

Разом з тим, членами журі зроблено зауваження Учасникам щодо дотримання технології зварювання та забезпечення якості виконаних робіт.

На підставі спільного рішення оргкомітету та журі ІІ (обласного) етапу Конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання й нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, ІІ та IIІ ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Турянського Миколу, учня Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей»;

дипломом II ступеня – Назаренко Ярослава, учня Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»;

дипломом IIІ ступеня – Замрику Дениса, учня Вознесенського професійного ліцею.

2. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання Тягій Володимира Івановича, майстра виробничого навчання Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей».

3. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації колектив Вознесенського професійного ліцею (директор Путієнко С. П.) за високий рівень організації й проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

4. Преміювати в межах затвердженого фонду оплати праці на 2018 рік Путієнко С. П., директора Вознесенського професійного ліцею, за високий рівень організації й проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання в розмірі одного посадового окладу.

5. Рекомендувати директору Вознесенського професійного ліцею Путієнко С. П. відзначити працівників підпорядкованого закладу, які були задіяні в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

6. Директору Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей» Кокоші О. І.:

1) забезпечити участь учня Турянського Миколи у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання, що проводитиметься на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» м. Харків 30 травня – 1 червня згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 25.04.2018 №419 «Про організацію та проведення III етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2017-2018 навчальному році»;

2) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня.

7. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до 08 травня 2018 року до відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України звіт про проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу та заявку на участь представника Миколаївської області у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання;

2) проаналізувати результати проведеного ІІ (обласного) етапу Конкурсу і розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів;

3) забезпечити належний методичний супровід підготовки учня Турянського Миколи до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Електрозварник ручного зварювання.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 61 | Завантажень: 4
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Департамент ПТО
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика-2016
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2018