Субота, 29.02.2020, 02:09
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОНМ від 26.04.2016 № 400

[ Викачати з сервера (56.5 Kb) ]

27.04.2016, 21:46

Про підсумки проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Електрогазозварник»

Відповідно до підпункту 20 пункту 6 Положення про департамент освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 07.05.2013 № 136-р, листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2015 № 1/9-452 «Щодо організації Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у 2015/2016 навчальному році», наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 11.02.2016 № 65 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Електрогазозварник», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 16 лютого 2016 року за номером 17/2348, з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти 06 квітня 2016 року на базі Вищого професійного училища суднобудування проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Електрогазозварник» (далі – обласний конкурс).

В обласному конкурсі взяли участь п’ять учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів області, які отримують первинну професійну підготовку з професії «Електрогазозварник» (окремо чи в інтеграції), пройшли поетапну атестацію з цієї професії на відповідний розряд, посіли перше місце на училищному конкурсі та виявили бажання брати участь в обласному конкурсі.

Учасники виконали завдання теоретичного та практичного турів на достатньому рівні, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

Під час розв’язання теоретичних завдань в учнів виникли труднощі у виборі відповідей на запитання, що містять формули та числа (температури різних видів термічних обробок металів, температури плавлення металів та їх сплавів, температури полум’я різних газів, температури анодної плями електричної дуги, параметри тиску в газовому обладнанні тощо).

Серед недоліків практичної частини: недостатня зачистка зварного шва (залишки шлакових включень), недотримання техніки зварювання у вертикальному положенні шва, незастосування вивідних планок.

Отримані дані є підставою для аналізу стану підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах, готовності учнів до майбутньої професійної діяльності.

На підставі рішення журі обласного конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призерами II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник» і нагородити дипломами департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації I, II, ІІІ ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Мавродієва Євгенія, учня Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова;

дипломом II ступеня – Брижака Дениса, учня Миколаївського професійного ліцею;

дипломом II ступеня – Ніколенка Юрія, учня Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва;

дипломом IIІ ступеня – Баннікова Андрія, учня Миколаївського професійного машинобудівного ліцею;

дипломом IIІ ступеня – Гриценка Ростислава, учня Державного навчального закладу «Первомайський професійний промисловий ліцей».

2. Нагородити грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до обласного конкурсу Нікандрова Анатолія Григоровича, майстра виробничого навчання Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова.

3. Відзначити ефективну роботу членів оргкомітету та журі обласного конкурсу.

4. Нагородити грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації колектив Вищого професійного училища суднобудування (директор Глазачев Ю. Б.).

5. Заступнику директора департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Каськовій Г. Л. порушити клопотання перед управлінням освіти Миколаївської міської ради щодо преміювання Глазачева Ю.Б, директора Вищого професійного училища суднобудування.

6. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати та надіслати до 01 травня 2016 року до відділу професійної освіти і тренінгів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України заявку на участь переможця обласного конкурсу в III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник»;

2) проаналізувати результати проведеного обласного конкурсу та розробити методичні рекомендації щодо підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів;

3) забезпечити належний методичний супровід підготовки учня Мавродієва Євгенія до участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник».

7. Директору Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова Лисейку О. Й. відзначити педагогічних працівників, які підготували переможця обласного конкурсу.

8. Рекомендувати начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І:

1) забезпечити участь учня Мавродієва Євгенія у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник», що відбудеться 18-20 травня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Житомирське вище професійне технологічне училище»;

2) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня;

3) витрати на проїзд учня та супроводжуючої особи до м. Житомира та зворотній шлях, відрядження супроводжуючої особи, харчування учня в дорозі віднести за рахунок Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова та за рахунок інших коштів, незаборонених чинним законодавством.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації Каськову Г. Л.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 262 | Завантажень: 8
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020