Середа, 22.01.2020, 15:10
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Миколаївській області
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
E-mail методистів
Ірина Вікторівна Савчук
savchuk198210@gmail.com
Валентина Володимирівна Лагутіна
valentajun@ukr.net
Тетяна Олександрівна Куликова
tatyana.kulikova.54@gmail.com
Тамара Олексіївна Михайлюк
t.a.mihajluk@gmail.com
Микола Іванович Миргородський
mirgorodskiy49@mail.ru
Людмила Кирилівна Дячковська
d.mila.k48@gmail.com
Ганна Анатоліївна Ромашевська
lungowa@gmail.com
Архів записів
Форма входу
Список сайтів ПТНЗ
Державний навчальний заклад ''Южноукраїнський професійний ліцей''
Державний начальний заклад ''Вище професійне училище №7 м.Миколаїв''
Миколаївський професійний промисловий ліцей
Миколаївський професійний машинобудівний ліцей
Миколаївський професійний ліцей сфери послуг
Миколаївський професійний ліцей
Новоодеський професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний ліцей
Вище професійне училище №21 м.Миколаєва
Миколаївський професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу
Миколаївський професійний ліцей будівництва і сфери послуг
Державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну»
Надбузький професійний аграрний ліцей
Вознесенський професійний аграрний ліцей
Березнегуватський професійний ліцей
Кривоозерський професійний аграрний ліцей
Арбузинський професійний аграрний ліцей
Єланецький професійний аграрний ліцей
Казанківський професійний аграрний ліцей
Професійно-технічне училище №42
Вище професійне училище суднобудування м.Миколаєва
Державний навчальний заклад ''Баштанський професійний ліцей''
Миколаївський професійний суднобудівний ліцей
Снігурівський професійний ліцей
Державний навчальний заклад ''Первомайський професійний промисловий ліцей''
Професiйно-технiчне училище №17
Маринiвський професiйний аграрний лiцей
Головна » Файли » Накази

Наказ ДОН ОДА від 15.04.2019 №259

[ Викачати з сервера (64.5 Kb) ]

19.04.2019, 22:15

Про підсумки проведення I і II етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

Відповідно до підпункту 13 пункту 11, підпункту 20 пункту 6 Положення про департамент освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 21 червня 2018 року № 257-р, на виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 25.02.2019 № 73 «Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 04 березня 2019 року за номером 53/3343, та наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 25.03.2019 № 189 «Про затвердження складу організаційного комітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», з метою виявлення, розвитку, підтримки та стимулювання творчого самовдосконалення здібної учнівської молоді; отримання інструментарію для здійснення інформаційно-аналітичної та моніторингової діяльності в частині забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у період з 21 березня по 10 квітня 2019 року проведено І і ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (далі – Конкурс) у два етапи:

І етап проводився з 21 по 28 березня 2019 року на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області (далі – ЗП(ПТ)О), умови якого визначали освітні заклади в межах, визначених Умовами проведення конкурсу;

ІІ (обласний) етап відбувся 10 квітня 2019 року на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею.

У ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь учні – переможці I етапу Конкурсу (далі – Учасники) з тринадцяти ЗП(ПТ)О), у яких здійснюється відповідна професійна підготовка.

Результати проведеного ІІ (обласного) етапу Конкурсу свідчать про достатній рівень знань та вмінь учнів.

Разом з тим, члени журі відзначили низький рівень знань Учасників Конкурсу щодо послідовності регулювання начіпної системи, визначення параметрів комплектування гільзи циліндрів і поршнів дизелів у ході ремонту циліндро-поршневої групи.

Учні зазнали труднощів при попередньому регулюванні плуга на задану глибину. Низька якість виконання першої підготовчої та розвальної борозен. Мало місце недотримання вимог охорони праці.

Потребує осучаснення підхід педагогічних працівників до викладання предметів професійно-теоретичної підготовки й виробничого навчання (впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій в освітній процес), забезпечення можливостей відпрацювання учнями всіх видів робіт, передбачених стандартом професійної (професійно-технічної) освіти із зазначеної професії.

Отримані дані є підставою для глибокого аналізу стану викладання предметів професійно-теоретичної підготовки, які забезпечують теоретичне підґрунтя підготовки кваліфікованих робітників в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області, рівня професійно-практичної підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, їх готовності до майбутньої професійної діяльності.

На підставі спільного рішення оргкомітету та журі ІІ (обласного) етапу Конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцем та призерами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва й нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації I, II та III ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Долженка Микиту, учня Казанківського професійного аграрного ліцею;

дипломом ІI ступеня – Лебедєва Дмитра Леонідовича, учня Вознесенського професійного аграрного ліцею;

дипломом ІІІ ступеня – Пархоменка Сергія Ігоровича, учня Новоодеського професійного аграрного ліцею.

2. Нагородити дипломом департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації учасників ІІ (обласного) етапу Конкурсу:

Заська Дмитра, учня Снігурівського професійного ліцею;

Гудза Миколу, учня Кривоозерського професійного аграрного ліцею;

Лободу Євгена, учня Арбузинського професійного аграрного ліцею;

Ханаса Івана, учня Маринівського професійного аграрного ліцею;

Гумецького Віктора, учня Професійно-технічного училища № 17;

Батирєва Дмитра, учня Надбузького професійного аграрного ліцею;

Чахірова Максима, учня Березнегуватського професійного ліцею;

Петрищенка Олександра, учня Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного ліцею;

Лугового Дениса, учня Єланецького професійного аграрного ліцею;

Клюєва В'ячеслава, учня Професійно-технічного училища № 42.

3. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за високий рівень підготовки учня до Конкурсу Соляника Артема Олександровича, майстра виробничого навчання Казанківського професійного аграрного ліцею.

4. Нагородити грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації колектив Новоодеського професійного аграрного ліцею (директор Українець В. М.) за високий рівень організації й проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

5. Преміювати у розмірі одного посадового окладу в межах затвердженого фонду оплати праці на 2019 рік за високий рівень організації й проведення II (обласного) етапу Конкурсу Українця В. М., директора Новоодеського професійного аграрного ліцею.

6. Рекомендувати директору Новоодеського професійного аграрного ліцею Українцю В. М. відзначити працівників підпорядкованого закладу, які були задіяні в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Конкурсу.

7. Директору Казанківського професійного аграрного ліцею Зубелю М. М.:

1) забезпечити участь учня Долженка Микити у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, що проводитиметься 23-25 квітня 2019 року на базі державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училища» с. Катюжанка Київської області (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.04.2019 № 433 «Про організацію та проведення III етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році»);

2) призначити супроводжуючу особу і покласти на неї відповідальність за безпеку життя учня.

8. Директору Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповаловій Н. В. (за узгодженням):

1) підготувати й надіслати до 18 квітня 2019 року до відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України звіт про проведення ІІ (обласного) етапу Конкурсу та заявку на участь у III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

2) проаналізувати результати проведеного ІІ (обласного) етапу Конкурсу, обговорити їх на засіданнях обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій сільськогосподарського напряму.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації – начальника управління науки, координації діяльності вищої та професійно-технічної освіти і кадрового забезпечення Комісарову Л. О.

Категорія: Накази | Додав: vaSKIN
Переглядів: 109 | Завантажень: 1
Анонси
Пошук по сайту
МОНУ
Інтерактивна карт
ДОНМ ОДА
Інститут ПТО
Методичний офіс
Єдність
ПедПРЕСА
World Edu
Інноватика
Методкабінети
Розгорнути\Згорнути
Copyright MyCorp © 2020