08:24 Спілкувалися викладачі предмета «Захист України» та фізичної культури ЗП(ПТ)О | |
Із метою підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, поінформування їх щодо можливостей інтернет-ресурсів для здійснення онлайн-навчання, поширення досвіду використання цифрових застосунків в організації освітнього процесу 25 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області проведене онлайн-засідання методичної секції викладачів предмета «Захист України» та фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Особливості організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання» (з використанням платформи Google Meet). ![]() Учасники обговорили сутність, переваги та недоліки змішаного навчання в сучасному світі; познайомилися з досвідом колег щодо організації освітнього процесу на уроках предмета «Захист України» з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання. ![]() ![]() З платформою інтерактивних дошок Miro як інструментом проведення онлайн- та офлайн-навчання ознайомив присутніх Кіпер Сіміон Федорович, викладач Миколаївського професійного ліцею. Він продемонстрував можливості застосунку, детально зупинившись на кожній із функцій, презентував результат своєї роботи. ![]() ![]() Штим Світлана Михайлівна, викладач Кривоозерського професійного аграрного ліцею, надала покрокову інструкцію з використання віртуальної онлайн-дошки Lino it. Рекомендувала колегам використовувати в роботі «Конструктор тестів», який пропонує сайт «Всеосвіта». ![]() ![]() Зі шляхами формування предметних компетентностей на уроках предмета «Захист України» в умовах сьогодення учасників засідання ознайомив Фоменко Микола Степанович, викладач Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг. ![]() ![]() Вірдо Олена Юріївна поділилася досвідом використання сервісу Zoom для спілкування зі своїми учнями, зокрема зосередила увагу на «білій дошці», яка є аналогом дошки у класі. За допомогою зазначеного застосунку учні Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг мають змогу в синхронному режимі відповідати на запитання викладача, висловлювати свої думки, виконувати завдання, залишати коментарі. ![]() ![]() Методист НМЦ ПТО у Миколаївській області Матвійчук Катерина Олександрівна ознайомила присутніх із функціональними можливостями, перевагами та особливостями упровадження хмарних технологій Microsoft Office 365А1 для організації освітнього процесу ЗП(ПТ)О області. | |
|