close

як відключити рекламу на сайті?

Реклама виводиться лише на сайтах, розміщених на безкоштовній основі. Наш сайт саме на таких умовах.  
Базовий пакет коштує всього $3.09 (~90руб./~24грн.) на місяць і, крім відключення реклами, містить також великий набір додаткових послуг.

Нажаль Методцентр не користується платними послугами сервісу Ucoz, тому ви спостерігаєте рекламу на нашому сайті. Приносимо свої вибачення.

Додав: 123 (НПАЛ)

Чи може викладач ПТНЗ стати методистом без педагогічної освіти?

Відповідно до Типового положення про атесатцію педагогічних працівників (із змінами) "методистом професійно-технічного навчального закладу може стати викладач з повною вищою педагогічною або іншою фаховою освітою з напряму методичної роботи"

Додав: Яна

18.12.12 на нараді дали інформацію про те, що на сайті є перелік підприємств, які друкують держстандарти.

Надаємо таблицю підприємств, які друкують держстандарти


Викачати з сервера
Додав: Валентина (НПАЛ)

Что в области с 25 сентября не было никаких мероприятий?

За наступним посиланням можна переглянуті усі новини, які відбулися у вересні Архів записів

А на майбутнє - у правій частині сайту є блок з назвою "Архів записів", в якому відображаються новини по місяцям

Додав: Надежда

Доброго часу доби! В мене виникло декілька запитань: 1. Навіщо закладам освіти власні web-сайти? 2. Чому непередбачена оплата праці на сайті, якщо цей сайт розробив викладач навчального закладу? Завчасно дякую за відповідь! З повагою, Тарас Валентинович.

Сайт – це свого роду «візитна картка» навчального закладу в Інтернеті. Учні, педпрацівники або будь-які зацікавлені особи мають постійний доступ до інформації про навчальний заклад, переліку професій, з яких здійснюється підготовка, правил прийому; отримують своєчасну й актуальну інформацію про зміни, події та пропозиції ПТНЗ; самостійно знаходять відповіді на теми й питання, що цікавлять їх, позбавляючи від багаторазового роз'яснення однотипних питань по телефону або в очному режимі.

Сайт може використовуватися також для збору і накопичення інформації, необхідної для підвищення якості й ефективності освіти. Розміщення анкет, опитувальників і голосувань допоможе зменшити недоліки й оптимальніше організувати навчально-виробничий та навчально-виховний процеси. Сайт можна розглядати і як інструмент комунікації не лише адміністрації, педагогів та учнів, але й батьків. У цій якості сайт сприяє підвищенню відвертості освітньої установи.

Сьогодні сайт – необхідний, а для багатьох навчальних закладів – основний інструмент набору учнів на новий навчальний рік, слухачів програм професійної перепідготовки. Він є недорогим рекламним засобом навчального закладу, при цьому охоплюючи величезну аудиторію, працюючи цілодобово сім днів на тиждень без перерв, свят і вихідних, доступний у будь-якій точці світу.

Питання щодо оплати праці за виконану роботу не належить до компетенції НМЦ ПТО.

Додав: Тарас Валентинович Мельник

Чи може педагог, який має судимість, але ретельно приховує її, займатись викладацькою діяльністю? Якщо ні, то як вивести його на "чисту воду" та позбавити такого права?

Це питання не належить до компетенції НМЦ ПТО. Пропонуємо звернутися до юристів.

Додав: Микола

чи має право інженер-педагог викладати шкільний курс інформатики?якщо ні,то якими повинні повинні бути дії викладача інформатики? чи правильно вчинила адміністрація вилучивши шкільні технології у викладачів природничо-математичного циклу і надала для викладання іншим педагогам?

Шкільний курс інформатики мають право викладати особи, які отримали вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра та кваліфікацію «вчитель інформатики».

Предмет «Технології» мають право читати особи з вищою педагогічною освітою. Або які отримали іншу повну вищу освіту та пройшли спеціальну педагогічну підготовку.

Додав: ляна