16:26 ВІТАЄМО КОЛЕГ! | |
Завершився конкурс на кращий план уроку/групової консультації щодо вибору освітньої та кар’єрної траєкторії для учнів 8-11 класів, організований Консультативним центром мережі EducationUSA (м. Київ) у рамках спеціальної програми із залучення радників старших класів загальноосвітніх шкіл «Від освіти до кар’єри». ![]() Участь у зазначеному змаганні взяли Ганна Володимирівна Рожко, практичний психолог Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну», та Ольга Савеліївна Дідик, практичний психолог-методист Надбузького професійного аграрного ліцею. Вони презентували Програму з проведення профорієнтаційної роботи у закладах загальної середньої освіти серед учнівської молоді 8-11 класів «Твій професійний вибір». ![]() За результатами конкурсу Програма «Твій професійний вибір» включена до переліку десяти кращих розробок та опублікована на сторінці курсу «З учнями про освіту та кар’єру» на платформі EdEra. ![]() ![]() Рожко Г. В. та Дідик О. С. отримали сертифікати фіналістів. Щиро вітаємо колег з досягненнями та бажаємо творчої наснаги, нових злетів і здобутків! | |
|